1.500 TL Taksitle Faizsiz Sıfır Fiat Doblo Kampanyası

Fiat Doblo almak isteyenlere özel Fiat showroom’larda sizleri bekliyor. Fiat ayrıcalıklarının sunulduğu sıfır araba kampanyası çerçevesinde yenilikçi teknolojiyle satışa sunulan yeni Doblo modeline sahip olmak isteyenlere faizsiz kredi desteği sunulacaktır.

 

Faizsiz sunulacak olan kredi kampanyası Koç Finans tarafından sunulacak olup kredi başvuruları bizzat Fiat yetkili satış noktalarına yapılacaktır. Kredisi onaylanan müşteriler sıfır araba kampanyası çerçevesinde faizsiz taksitle sıfır Doblo kampanyasını kullanabileceklerdir.

 

Kampanyalı araba modelleri içinde yer alan 2016 Fiat Doblo modeli için uygulanacak olan faizsiz kredi kampanyasının maksimum taksit sayısı 20 ay olup verilecek maksimum kredi desteği de 30.000 TL ile sınırlıdır.

 

30.000 TL, 20 ay, % 0 faiz seçenekli kredi kampanyasıyla ayda 1.500 TL taksit seçeneğinden yararlanarak siz de 2016 Fiat Doblo modeline kampanya eliğinde faizsiz sahip olabilirsiniz.

 

Örnek Ödeme Planı:

Araç: Fiat Doblo 1.3 M.Jet 90Hp Easy

Fiyatı: 53.000 TL

Peşinat: 23.000 TL

FAİZSİZ KREDİ MİKTARI: 30.000 tl

Vade: 20 Ay

Aylık Ödeme: 1.500 TL

 

 

Yokuş kalkış desteği, dokunmatik ekran, hız sabitleyici, arka park sensörü, elektrikli camlar, viraj denge sistemi, USB girişi, Bluetooth eller serbest telefon sistemi gibi birçok donanıma sahip olan Fiat Doblo kampanyasından yararlanarak siz de bu modele faizsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.