24 Ay Vadeli Hatasız Otomatik Vites 2021 Renault Megane

🚗💨 2021 MEGANE 1.3 OTOMATİK – HATASIZ, BOYASIZ VE DÜŞÜK KM! 💨🚗

Hayalinizdeki araca sahip olma fırsatını kaçırmayın! Şimdi, 2021 model Renault Megane 1.3 otomatik aracınızı hatasız, boyasız ve düşük km özellikleriyle sunuyoruz. Bu prestijli araba, birinci sınıf rahatlık, gelişmiş güvenlik özellikleri ve üst düzey performansı bir araya getiriyor.

🌟 Sadece 24 AY TAKSİT seçeneğiyle ve en uygun koşullarla aracınıza hemen sahip olun.🌟

Aracın Peşin Fiyatı: 994.750 TL

HATASIZ VE BOYASIZ – Araçta hiçbir hata veya boya işlemi yok! Bu, aracın fabrika çıkışı gibi kusursuz olduğunu garanti eder.

DÜŞÜK KM – Araç çok az kullanılmış ve kilometre sayısı düşük! Bu da onun yıllar boyu size hizmet edebilecek bir yatırım olduğunu gösterir.

OTOMATİK – Yoğun trafikte bile rahat sürüş için otomatik vites!

24 AY TAKSİTLE SENETLE – Finansmanınızı kolaylaştırıyoruz! Senetle 24 ay taksitli ödeme seçeneğiyle aracınıza hemen sahip olun. Üstelik bu işlem için ekstra bir ücret talep etmiyoruz.

Sınırlı sayıdaki bu fırsatı kaçırmayın! Hayalinizdeki araca hemen sahip olmak için bizimle iletişime geçin. Çünkü bu kalitedeki bir araba, bu fiyata başka hiçbir yerde bulunamaz!

Not: Kredi risk değerlendirme ve onay süreçlerine tabidir. Tüm detaylar ve bilgilendirme için bize ulaşın. Tüm kampanyalarımızda olduğu gibi bu kampanya da stoklarla sınırlıdır.

Bir yorum yazın...

Birsen tarafından, 2023-09-28
Size nasıl ulaşabiliriz tel verirmisiniz
cevapla cevapla
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.