3 Ay Ertelemeli Tamamına Peşinatsız 2014 Dacia Duster

Hiç peşinatsız taksitle 2. el araba almak isteyenler için birçok model satışa sunulmaktadır.  Fırsat araçlarından birini kolay ödeme seçenekleri ile sahip olmak isteyenlere özel sunulan Kredi destekleri ile siz de taksitle ikinci el araba alabilirsiniz.  Peşinatsız araç satışında uygun ödeme seçeneklerinin sunulduğu kredilendirmelerde maksimum vade sayısı 48 ay ile sınırlandırılmıştır. 48 ay vadeli peşinatsız araba satışlarında dilediğiniz araca istediğiniz yerde ekspertiz yaptırarak detaylı bilgi aldıktan sonra aynı gün içerisinde satın alabilirsiniz.

Sahibinden peşinatsız araba  satışlarında özellikle banka kredisi ile araç alacak olan müşteriler için araç bedelinin tamamına kredi desteği sunulmaktadır.  Araç bedelinin tamamına kredi kullanarak ikinci el bir araç satın almak isteyen müşterilerin kredi notlarının 1400 puan ve üzeri olması gerekmektedir.  Kredi kullanarak araç alacak müşterilerin kredi notları düşük veya üzerinde haciz ya da banka takibi varsa bu müşterilere banka kredisi ile peşinatsız araç satışı yapılmamaktadır.

Peşinatsız araç satışlarında eğer peşinatınız varsa ödeme seçenekleri sizler için daha uygun hale geleceği için 10.000 TL peşinat ile veya 20.000 TL peşinat ile siz de dilediğiniz bir araca sahip olabilirsiniz.  Örneğin 10 bin TL peşinatla araba satın almak isteyenler için kullanacağı kredi miktarından 10.000 TL düşürülerek geri kalan tutar için 48 aya varan vade seçenekleri ile kredi desteği sunulmaktadır.

  • Aracın peşin fiyatı: 225.000 TL

  • Araç modeli: Dacia Duster 1.5 dCi Laureate

  • Araç üretim yılı – yakıt – vites: 2014 Model – Dizel – Manuel

  • Araç orijinal 215.000 km’dedir.

  • 90 beygirlik dizel bir motora sahiptir.

  • Araç 4X2’dir.

Bu araca peşinatsız 3 ay ertelemeli kredi desteğiyle sahip olmanız için kredi notunuzun en az 1400 olması gerekmektedir.

Banka kredisi kullanamayanlara firma bünyesinde %50 peşinatla araç satışı yapılabilmektedir.

 

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.