3 Ay Sonra Ödemeli Peşinatsız 2013 Ford Fiesta

Peşinatsız ikinci el araba satın almak isteyenler için hazırlanan fırsat kampanyalarında Dilediğiniz ikinci el arabaya Hiç peşinat ödemeden son derece kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. 48 aya Varan peşinatsız araba satışlarında araç bedelinin tamamını banka kredisi kullanarak ikinci el bir araç satın almak isteyenlere özel uygun vade farkıyla araç satışına devam edilmektedir.

Peşinatsız araç almak isteyenlere özel olarak hazırlanan ödeme seçenekleriyle siz de dilediğiniz araca banka kredisi kullanarak hemen sahip olabilirsiniz.

Peşinatsız olarak satışa sunulan model 2013 Ford Fiesta modelidir. Araç 1.4 TDCi Trend modelidir. Araç dizel motorlu olup 5 ileri manuel vitese sahiptir. Aracın km’si 233 bindir.

Tavan ve bagaj hariç komple boyalıdır. Parça parça 42.000 TL tramer kaydı bulunmaktadır.

Aracın peşin fiyatı: 170.000 TL

Bu araca 48 aylık vade sayısından yararlanarak %2.19 faiz oranıyla ayda 6.274 TL taksit ödeyerek hiç peşinatsız tamamına kredi seçeneğiyle sahip olabilirsiniz.

Aylık taksit tutarı: 6.274 TL

Faiz oranı: %2.19

Toplam maliyet: 302.027 TL

Sıfır peşinatla tamamına araba satışından yararlanarak uygun fiyatlı bir Ford Fiesta sahibi olmak isteyenlere özel olarak hazırlanan 48 ay taksitle peşinatsız araba kampanyasından kredi kullanabilen tüm müşteriler yararlanabilecektir.

Peşinatsız 2. el araba satışları çerçevesinde sunulan uygun faiz seçenekleriyle banka kredili 2. el araba satışları için siz de mesai saatlerinde iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.