%30 Peşin Kalanına 36 Ay Senetle Vadeli 2015 Fiat Linea

Senetle vadeli otomobil satın almak isteyenlere özel ödeme seçenekleriyle ikinci el araç satışında kolay ödeme yöntemleriyle fırsatlar sunulmaya devam ediliyor. Vadeli otomobil satın almak isteyenler için sadece araç bedelinin %30’u peşin ödenmek kaydıyla kalan tutar olan %70 için 6 ile 36 ay arasında değişen vade seçenekleriyle siz de ikinci el araba sahibi olabilirsiniz.

Senetle taksitli araba satışlarında özel olarak hazırlanan ödeme seçenekleriyle siz de %30 peşinat tutarıyla dilediğiniz araca kolayca sahip olabilirsiniz.

Aracın satış liste tutarı: 152.500 TL

Aracın modeli: 2015 Fiat Linea 1.3 Multijet Pop

Aracın özellikleri: Dizel-Manuel-Sedan-180.000 Km

Araç 95 beygirlik son derece güçlü bir performans sergileyen bir motora sahiptir. Yakıt cimrisi olan bu araç yakıt tüketimi açısından bütçe dostu bir araçtır. 100 km’de ortalama 5 litrelik bir yakıt tüketimine sahiptir.

Araçta 2 parça halinde 591 TL hasar kaydı bulunmaktadır. Aracın üzerinde rehin ya da haciz bulunmamakta olup araç satışa hazır bir haldedir.

Araçta sol ve sağ arka çamurluk, sol ön kapı, sağ arka kapı ve sağ ön çamurluk boyalıdır. Sol ön çamurluk ve kaput değişmiştir.

Bu araca senetle sahip olmak isteyenlere özel ödeme seçenekleriyle siz de sadece %30 peşinat ödeyerek kolayca sahip olabilirsiniz.

Banka kredisi kullanabilen müşteriler için araç bedelinin hepsi için kredi sunulabilmektedir.  Hiç peşinatı olmayan müşterilere özel hazırlanan ödeme seçenekleri ile peşinatsız 48 ay taksitle araba satın almak isteyenlere özel uygun faiz oranlarıyla ikinci el araç satışı devam etmektedir.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.