48 Ay Taksitle Sıfır Km Yeni Renault Taliant Kampanyası

48 aylık taksit seçeneklerinden yararlanarak sıfır araç satın almak isteyenlere özel Renault fırsatları devam ediyor. Renault markasının en yeni aracı olan ve Sedan olarak piyasaya sürdüğü modellerden biri olan 2021 Taliant için iki farklı ödeme seçeneğiyle sıfır taksitli araba satışına devam etmektedir.

Yeni Taliant özellikle Sedan araçlar içerisinde en ucuz sıfır araç olma özelliğine sahip modellerden biridir. Tasarımıyla Megane Sedan aracına benzeyen bu araç, farklı motor seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. 2021 Clio modelinde yer alan tüm motorlar bu araçta da bulunmaktadır. Araç 65 beygirlik benzinli, 90 beygirlik turbo benzinli ve 100 beygirlik turbo benzin özellikli fabrika çıkışlı LPG’li olarak satışa sunulmaktadır.

Aracın tek sıkıntısı 65 beygirlik motor özelliğidir. Bu motorlarda performans değerleri çok düşüktür. 100 beygirlik ve 90 beygirlik turbo benzinli modeller ise performans açısından daha iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Sıfır araba kampanyaları çerçevesinde Renault, yeni Taliant için iki farklı ödeme seçeneği sunmaktadır. İşte, detaylar…

İlk ödeme seçeneğinde 185.900 TL başlangıç fiyatına sahip olan yeni Taliant için 82.900 TL peşinat ödeyerek kalan 108.482 TL için 48 aylık vade seçeneğinde aylık 3.462 TL taksit ödeyerek bu aracın başlangıç modeline taksitle araba kampanyaları çerçevesinde sahip olabilirsiniz.

Taksitle sıfır araba ödeme seçeneklerinin ikincisinde ise peşinat tutarı 110.900 TL’dir. Bu kredi desteğinde 78.992 TL krediyi 48 aylık taksit seçeneğinde aylık 2.502 TL taksit ödeyerek kullanabilirsiniz. Yeni Taliant kampanyasıyla siz de yılın en çok dikkat çeken sıfır araç modelleri içerisinde yer alan bu araca sahip olabilirsiniz.

Kampanya tüm Renault yetkili satış noktaları tarafından uygulanmaktadır. Ayrıca faizsiz kredi desteği çerçevesinde 12 ay vadeli 60 bin TL kredi de sunulmaktadır. Aylık 5.000 TL ödemeli bu kredi desteğinde maksimum vade 12 ay ile sınırlıdır. Siz de ister 48 aylık vade seçeneğiyle isterseniz de 60 bin TL faizsiz 12 ay taksitli kredi desteğiyle yeni Taliant 2021 modeline kolayca sahip olabilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.