48 Ay Vadeli Peşinatsız Taksitle 2016 Renault Symbol

Peşinat ödemeden ikinci el araç almak isteyenler için kasko değeri temel alınarak uygun ödeme seçenekleri ile araç kredisi sunulabilmektedir. Günümüzde birçok önemli firma hem taşıt kredisi hem de ihtiyaç kredisi sunarak ikinci el araç satışına devam etmektedir.

Özellikle düşük bütçeli müşteriler için peşinatsız taksitle ikinci el araç satışı yapılabilmektedir. Örneğin 100.000 TL’lik bir araç için eğer araç sıfır 5 yaş arasında ise yüzde yetmişi için taşıt kredisi kalan tutar olan yüzde otuzu için de ihtiyaç kredisi sunularak araç bedelinin tamamı için peşinatsız 48 aya varan taksit seçenekleri sunulabilmektedir.

Taksitle araç satın almak isteyenlere peşinatsız araç alım işlemleri kolay bir şekilde sunulmakta olup ikinci el oto fırsatlarıyla kolaylıkla siz de taksitle araba alabilirsiniz. Kredili araba almak isteyenlere özel fırsatlarla 48 aya varan taksit seçenekleriyle siz de araç satışından rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Peşinatsız taksitle araba kapsamında satışa sunulan model 2016 Renault Symbol 1.5 DCI Joy modelidir. Araç dizel olup manuel şanzımanlıdır. Orijinal 149.000 km’de olan bu araç 90 beygirlik bir motora sahiptir.

Peşinatsız 48 Ay Taksitle Araba

  • Aracın peşin fiyatı: 190.000 TL

  • Aylık taksit ödeme tutarı: 6.852 TL

  • Toplam taksit sayısı: 48 Ay

  • Toplam faiz geri ödemesi: 329.872 TL

  • Aylık faiz oranı: %2.09

  • Araç modeli: 2016 Renault Symbol 1.5 DCI Joy-Dizel-Manuel

  • Kredi adı: İkinci el taşıt kredisi

  • Kredi ödeme türü: Sabit Oranlı Eşit Ödemeli

Siz de sıfır peşinatla araba satın almak isterseniz mesai saatlerinde iletişime geçebilirsiniz. Peşinatsız araç satışı sadece banka kredisi ile yapılmaktadır. Kredi notu 1400 ve üzeri olan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilmektedir.

Kredi notu düşük olan veya kredi kullanamayan müşterilere özel %50 peşin kalanına firma bünyesinde 24 aya kadar senetle vade yapılır.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.