Aylık 1.000 TL Taksitle 0 Km Peugeot Binek Araçlar

Peugeot yetkili bayileri tarafından başlatılan sıfır araç kampanyaları kaldığı yerden devam ediyor. Otomotiv sektöründe gün geçtikçe artan bir satış oranlarına ulaşan Peugeot, binek araç kategorisinde süper faizsiz kredi destekleri sunmaya devam ediyor.

 

Peugeot binek araç modelleri için ön görülen sıfır araç kampanyasında 20 ay vade seçeneğinde 20 Bin TL için % 0 faiz seçeneği sunulmaktadır.

 

Günümüzün en önemli donanımsal özelliklerini üzerinde barındıran Peugeot, yeni binek modelleri için düzenlediği araç kampanyasında anlaşmalı bankalar aracılığıyla faizsiz kredi desteği vermektedir.

 

Önemli bir kampanyayla 2017 yılında ciddi satış oranları yakalamayı hedefleyen Peugeot, yeni modelleri olan Peugeot 208, Peugeot 2008, Peugeot 3008, Peugeot 5008, Peugeot308 ve Peugeot 301 ile 501 modelleri için tam 20.000 TL faizsiz kredi kampanyası başlattı.

 

Aylık 1.000 TL ödeme seçeneği olan ve 20 ay vade seçeneğiyle yararlanabileceğiniz 20 Bin TL kredi desteği için en yakın Peugeot yetkili servis noktalarına uğrayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Test sürüşü günlerine katılarak yeni model Peugeot binek araçlarından birine sahip olma fırsatını kaçırmayın. Detaylı bilgi ve test sürüşleri için Peugeot yetkili satış noktalarına uğrayarak araçları daha yakından görebilirsiniz.

 

 

 

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.