Düşük Peşinat ve Senetle Ödeme Seçenekleriyle 2013 Renault Symbol

Senetle araç alımında fırsatlar devam ediyor. İkinci elde garantili araç satışıyla siz de %100 ekspertizli bir araca vade seçeneklerinden yararlanarak senetle taksit yaparak istediğiniz araca kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Senetle ödeme seçenekleriyle cazip fırsatlardan yararlanarak ikinci el araba sahibi olma fırsatları devam ediyor.

Senetle vadeli olarak satışa sunulan model 2013 Renault Symbol 1.2 Joy modelidir. Benzinli bir motora sahip olan bu araçta 5 ileri manuel şanzıman bulunmaktadır. 1.149 cc motor hacmine sahip bu araçta 75 beygirlik bir motor bulunmaktadır.

İstanbul Zeytinburnu’nda senetle araba almak isteyenlere özel fırsatlar devam ediyor. Garantili ve 6 ay mekanik garantisi kapsamında satışa sunulan 2013 Renault Symbol aracının fiyatı ise 489.000 TL’dir.

75 beygir 107 torkluk bu aracın 100 km’deki ortalama yakıt tüketimi 7 litre civarındadır. Araç LPG’ye uyumlu olup LPG takıldığında son derece düşük yakıt tüketimine sahip olacaktır. Temiz kullanılmış bir araçtır.

Senetle vadeli araba kampanyası çerçevesinde satışa sunulan tüm modellerin %100 ekspertizleri firma tarafından yapılmaktadır. Siz de istediğiniz noktada ekspertiz yaptırabilirsiniz. Aracın ekspertiz raporuna baktığımızda kaput, sağ arka kapı ve çamurluk boyalıdır. Bagaj, sol arka çamurluk ve ön kapı boyalıdır.

20 binden fazla araç seçeneğiyle dilediğiniz aracı ister peşin isterseniz de vadeli bir şekilde satın alabilirsiniz. Vade seçenekleri kredi notunuza göre değişiklik gösterebilir. Farklı seçenekte sunulan birçok araç bulunmaktadır. Siz de dilediğiniz araç için firma ile iletişime geçerek araçlar hakkında detaylı bilgi alabilir ve ödeme seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

Bir yorum yazın...

tamer sencer tarafından, 2023-10-21
merhabalar ben taksıtlı arac almak istiyorum
cevapla cevapla
Şeyhmus tarafından, 2023-10-04
Meraba peşinatsiz elden senetle araç almak istiyorum gün içerisinde musait olamayabilirim aradığınızda lütfen msj atın geri dönüş sağlayacağım size
cevapla cevapla
Celal tarafından, 2023-09-29
Size nasıl ulaşabilirim
cevapla cevapla
ziyaretçi tarafından, 2023-09-29
Size nasıl ulaşabilirim
cevapla cevapla
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.