Elden Senetle Vadeli 2008 Seat Leon Satışta

Taksitli araç satışında fırsatlar son hızla devam ediyor. Senetle uygun ödeme seçenekleriyle ikinci el araç satışlarından yararlanmak isteyenlere takas desteğiyle 24 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. Banka kredisiyle uğraşmadan anında firma destekli senetle vade seçenekleriyle araç satışı devam etmektedir.

Banka kredisi kullanımının zorlaştığı bu dönemde araç bedelinin %70’ine kadar senetle ödemeli kredi sunulmaktadır. Elden vadeli araç satışında araç bedelinin %302u peşinat olarak alındıktan sonra kalan tutar için 24 aylık sıralı senetle araba satışı devam etmektedir.

Satışa sunulan yüzlerce araç içerisinden bütçenize en uygun olan modeli taksit seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Senetle araba satışından sadece üzerinde haciz olan veya banka takibine düşen müşteriler yararlanamamaktadır. Bunun dışında kalan müşterilerin tamamına kefilsiz, koşulsuz senetle vade yapılmaktadır.

Senetle vadeli araba kapsamında satışa sunulan model 2008 Seat Leon 2.0 TFSI Cupra modelidir. Araç benzinli olup manuel şanzımanlıdır. 131.000 km’de olan bu araç 240 beygir 300 torkluk inanılmaz güçlü bir motora sahiptir. Performans açısından türünün en iyisi olduğunu söyleyebiliriz. Araç 100 km’ye 6,4 saniye gibi son derece düşük bir zaman diliminde ulaşmaktadır. Yakıt tüketimi ise motorun güçlü olmasına bağlı epey yüksektir.

Ekspertiz Raporu

Motor Kaputu, Sağ Arka Çamurluk, Sol Ön Çamurluk boyalıdır.

Senetle Araba Ödemeleri Nasıl Yapılır.

Aracın nakit satış fiyatı 385.500 TL’dir. Bu araca 154.200 TL peşinat ödeyerek kalan tutar olan 231.300 TL için 24 ay senetle vade yapabilirsiniz. 24 aylık sıralı senetle ödeme tutarı ise 16.739 TL’dir. 24 aylık ödeme seçeneğinde ödeyeceğiniz toplam tutar ise 401.736 TL’dir. Senetle 2. el araba fırsatlarından yararlanarak araç almak isteyenlere özel farklı araç ve ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Mesai saatlerinde firma ile iletişime geçerek siz de bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.