Faizsiz 1.000 TL Taksitli Sıfır Araç Kampanyası Başladı!

Yılın en çok satılan markalarından biri olan Fiat, sıfır araba kampanyası çerçevesinde ilk beşteki yerini korumak amacıyla kampanyalı araba satışına hız vermeye başladı. Özelliklerine çok fazla takılmadan sıfır bir ticari araç almak isteyenlere Fiat tarafından sunulan fırsatlarla daha kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 

Güçlü bir kampanya, kolay bir ödeme şekliyle siz de Fiat hafif ticari araç kampanyasından yararlanarak yeni bir Fiat ticari araç sahibi olabilirsiniz.

 

Özellikle Fiat Doblo ve Fiorino modellerine özel hazırlanan kampanya çerçevesinde tam 30 Bin TL kredi desteği faizsiz bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

 

Fiat ticari araç kampanyasıyla bu alanda ilk sırada yer almak için hem indirim kampanyası hem de sıfır faizli uygun ödemeli bir araç kampanyası başlattı.

 

Sıfır araba kampanyası çerçevesinde Fiat ticari araç modellerine sahip olmak isteyenlere 30.000 TL, 20 ay vadeli % sıfır faizli aylık 1.500 TL ödemeli Fiat kampanyasından yararlanabilirsiniz.

 

Siz de kampanyadan yararlanarak bu modellere sahip olmak ve araçları daha yakından görmek için en yakın Fiat yetkili satış noktasına uğrayabilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.