Faizsiz 2016 Model Dacia Sandero Kampanyası

Birçok araba markasında görülen yeni kampanyalar çerçevesinde artık sıfır araç almak kolaylaştı. Özellikle faizsiz kredi desteğinin sunulduğu kampanyalarla hiç faiz ödemeden araç sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak birçok kampanya mevcut.

 

İşte o kampanyalardan birine de Dacia markası imza attı. Hem kolay ödeme seçeneklerinin sunulduğu hem de faizsiz kredi desteğinin verildiği yeni araba kampanyaları çerçevesinde sunulan fırsatların detayları şöyle:

 

Dacia marka 2016 model Sandero aracına sahip olmak isteyenlere özel hazırlanan kampanya çerçevesinde sıfır bir Sandero 2016 modeline sahip olmak isteyenlere tam 20 Bin TL kredi desteği % sıfır faiz ve 20 ay vade seçeneğiyle sunuluyor.

 

2016 Dacia Sandero hem özellikleri hem de fiyatları açısından alınabilecek orta halli sıfır araçlardan biri olarak hemen göze çarpmaktadır.

 

Kampanya çerçevesinde satışa sunulan Yeni Sandero aracında hem dizel hem de benzinli motor seçenekleri bulunmaktadır. Yakıt tüketimi açısından son derece iyi olan dizel motor seçeneklerinde 2016 model Dacia Sandero aracı 100 Km’de ortalama olarak 4,5 litre gibi bir yakıt tüketimine sahiptir.

 

Tasarımı açısından da değerlendirilecek olursak araç gayet kullanışlı bir yapıya sahip. Aracın başlangıç fiyatı 45 Bin TL’dir.

Siz de sıfır araba kampanyası çerçevesinde sunulan fırsatlardan yararlanarak yeni bir Dacia Sandero sahibi olmak için yetkili bir Dacia satış noktasına uğrayabilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.