Faizsiz 50.000 TL Kredi Destekli Taksitle Sıfır Audi Kampanyası

Yeni bir lüks araba hayali kuranlara lüks araç kategorisinin en önemli markalarından biri olan Audi tarafındaA3 için inanılmaz bir kampanya başlatıldı.
Sıfır araba kampanyası çerçevesinde sunulan kredi kampanyalı Audi A3 kampanyası çerçevesinde yenilik sizlere özel fırsatlar sunulmaya başlandı.

Özellikleri göz önüne alındığında sıfır araba kampanyası çerçevesinde sunulan kredi desteğiyle almak isteyenlerin kaçırmak istemeyeceği bir kampanya başlatıldı.
Araba kampanyası çerçevesinde sunulan Audi A3 kampanyasıyla tam 50.000 TL kredi desteğiyle siz de bu araca hiç faiz ödemeden sahip olmak istiyorsanız kampanya çerçevesinde sunulan fırsatları kaçırmayın.

Taksitle araba almak isteyenlere özel hazırlanan 50.000 TL kredi için, 24 Ay vade, % 0 faiz seçenekli araba kredisinde aylık 2.083 TL ödeyerek yenilikçi ve üst düzey teknolojiye sahip yeni Audi A3 aracına kolay ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Kredi desteği çerçevesinde satışa sunulan bu modele sahip olmak isteyenler, araç tanıtımlarına ve test sürüşlerine katılarak aracı daha yakından görme fırsatı yakalayabilirler. Siz de bu kampanyadan yararlanmak için en yakın Audi yetkili satış noktasına uğrayabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.