Faizsiz Taksitle Sıfır Kilometre Nissan Juke

2016 yılının en çok satılan SUV modellerinden birisi olan Nissan Juke aracı ile ilgili son olan kredi kampanyası devam ediyor.

Teknoloji güvenlik ve tasarım açısından önemli araçlardan birisi olan 2016 model Nissan Juke manyetik sarı Safir mavi ve tekno kırmızı renk seçenekleriyle adeta enerjinizi yansıtmaya devam ediyor.

Tarzınızı yansıtabileceğiniz bir araç farklı versiyonuyla sunulan kırmızı, siyah, sarı ve beyaz renk seçenekleriyle dış tasarımıyla beraber aynı iç yapıdaki renk tasarımıyla da ilgi çekmeye devam ediyor. Örneğin aracın rengi kırmızı ise hiç detayları da kırmızı renkli olmaktadır.

Sky Pack versiyonundan sonra sunulan panoramik sunroof ile daha aydınlık bir araçta seyahat iste tam bir Konfor sunuyor.

Özellikleri ve teknik detayları açısından önemli araçlardan birisi olan 2016 Nissan Juke modeline sahip olmak seninle Nissan tarafından sunulan anlaşmalı bankalar tarafından verilen 20.000 TL kredi desteğinden yararlanarak siz de faiz ödemeden 15 ay taksit seçeneğiyle çok rahat bir şekilde bu kredi miktarını ödeyebilirsiniz.

66 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan 2016 model Nissan Juke aracını daha yakından tanımak kampanya detayları öğrenmek için en yakın Nissan yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

 

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.