Tamamına Taksitle Peşinatsız Taksitle Araba

Hiç peşinatsız tamamına taksitle araba almak isteyenlere araç bedelinin tamamına taksit seçeneğiyle 2. el araba satışı devam etmektedir.

Taksitle araç satışında araç bedelinin tamamına banka kredisi kullanarak sahip olabilirsiniz. 48 aya varan taksit seçeneklerinde kolay ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

Banka kredisi kullanarak otomobil satın almak isteyenler için satışa sunulan model 2012 Fiat Albea Sole 1.3 Multijet Active Plus modelidir. Araç dizel bir motora sahiptir. Manuel vitesli bu aracın yakıt tüketimi 100 km’de 5 litre civarındadır.

Peşinatsız Taksitle Otomobil Ödeme Planı

  • Aracın peşin satış fiyat listesi: 75.900 TL

  • Peşinat tutarı: 0 TL

  • Sunulan Kredi Destek Tutarı: 75.900 TL

  • Aylık Taksit Ödemesi: 2.500 TL

  • Toplam Taksit Sayısı: 48 Ay

  • Toplam Geri Ödeme Tutarı: 120.000 TL

  • Aylık Faiz Miktarı: %1.70

Peşinatsız otomobil almak isteyenler için araç bedelinin tamamına banka kredisi ile 48 aylık taksit seçenekleri sunulmaktadır. Ayda 2.500 TL taksit ödeyerek 48 aya kadar varan taksit seçenekleriyle ikinci el araba satışına devam etmektedir.

75.900 TL kredi desteğinde ödeyeceğiniz toplam miktar 120.000 TL’dir. Siz de banka kredisi kullanarak ikinci el oto satın almak için peşinatsız araba seçeneğini kullanabilirsiniz.

Peşinatsız araba satışında kredi desteği sunulmaktadır. Anlaşmalı finans kuruluşları tarafından sunulan krediyi kullanabilen bireysel müşteriler için peşinatsız araç satışı yapılmaktadır. Kredi kullanamayanlar bu fırsatlardan yararlanamamaktadır. Detaylı bilgi almak ve kredi koşullarıyla ilgili başvuruda bulunmak için mesai saatlerinde iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.