Peşinatsız Taksitle 2017 Dizel Otomatik Fiat Egea

Peşinatsız taksitle araba almak istiyorum.” diyenlere özel tamamına krediyle 2.el araba satışları başlamıştır. %100 ekspertiz garantili orijinal km kapsamında yer alan bu araca anlaşmalı bankalar tarafından sunulan kredi desteğiyle siz de bu araca 1 lira peşinat ödemeden 48 ay taksit seçeneğiyle sahip olabilirsiniz.

Bayiden 2.el taksitle araba satın almak isteyenler için uygun vade farkıyla araç bedelinin tamamına taksit seçeneğiyle peşinatsız araba satışları devam etmektedir. Fırsatlar çerçevesinde satışa sunulan araçlar ekspertiz garantilidir.

Hiç peşinatsız taksitle 2. el araba satışlarında maksimum vade sayısı 48 ay ile sınırlıdır. Ayrıca bu araca peşinat ödemeden sahip olmak isteyenlerin kredi notlarının iyi olması gerekmektedir.

PEŞİNATSIZ ARABA SATIŞLARI SADECE BANKA KREDİSİ İLE YAPILMAKTADIR.

Peşinatsız araba kampanyaları çerçevesinde %1.77 faiz oranıyla 48 aya kadar vade seçeneğinden yararlanarak siz de hiç peşinatsız taksitle araba sahibi olabilirsiniz.

Araç 2017 model Fiat Egea 1.6 Multijet Comfort  modelidir. Orijinal km’si 168 bin olup dizel yarı otomatik bir araçtır. Yakıt tüketimi son derece iyidir. Araç 100 km’de ortalama 6 litre yakıt tüketmektedir.

Aracın peşin fiyatı: 146.900 TL

PEŞİNAT YOK.

Taksit Sayısı: 48 Ay

Aylık Ödeme Miktarı: 4.911 TL

Faiz Oranı: %1.77

Toplam Geri Ödeme: 236.485 TL

Siz de 2017 model Fiat Egea dizel yarı otomatik bu araca 48 ay taksit seçeneği ve aylık 4.911 TL taksit ödeyerek sahip olmak isterseniz mesai saatlerinde yetkili satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.