48 Ay Vadeli Peşinatsız Taksitle 2016 Fiat Linea

Peşinatsız taksitle araba satışında son fırsatlar yeni dönemde de devam ediyor. 2016 dizel motorlu manuel vitesli Fiat Linea 1.3 Multijet aracına şimdi hiç peşinat ödemeden tamamına taksit seçeneğinden yararlanarak kolayca sahip olabilirsiniz. 48 ay vadeli peşinatsız araba satışı sadece banka kredisi ile yapılmakta olup tüm işlemler firma tarafından takip edilmektedir.

95 beygirlik dizel bir motora sahip olan bu araç özellikle performans beklentisi olanları tatmin edebilecek bir araçtır. Aracın yakıt tüketimi de son derece iyi olup 5 litrelik bir karma yakıt tüketimine sahiptir.

ARAÇ TAKSİ ÇIKMASIDIR. KM ORİJİNAL DEĞİLDİR.

SADECE BANKA KREDİSİ ile satış yapılmaktadır.

Bu araca hiç peşinat ödemeden 48 aya kadar kullanabileceğiniz banka kredisi ile sahip olabilirsiniz.

Aracın peşin fiyatı: 119.500 TL

Ankara’da peşinatsız araba satın almak isteyenlere özel olarak aylık 4.750 TL taksitle 48 aya varan vade seçenekleriyle siz de bu araca sıfır peşinatla sahip olabilirsiniz.

Banka kredisiyle ilgili tüm işlemlerde siz hiçbir şey yapmıyorsunuz. Tüm işlemler yetkili firma tarafından takip edilmektedir. Banka kredisiyle araba satışında kredi desteğinden yararlanarak bu aracın nakit satış fiyatı üzerinden 48 aya kadar kredi kullanabilirsiniz.

Peşinatsız 2. el araba satışlarında Ankara’dan her yere araç satışı yapılabilmektedir. Araç satışında araç satılamaz ibaresi konulmaktadır. Borç bittikten sonra bu ibare kalkmaktadır.

Taksitle araba sahibi olmak için siz de mesai saatlerinde firma yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.