Ford Finans ile Faizsiz Taksitle Sıfır Araba Kampanyası

Yaza damga vuracak kampanya Ford ayrıcalıklarıyla geliyor. Ford markasından kaçırılmayacak fırsatlarla dolu kampanyadan yararlanarak yeni bir Ford binek veya ticari araç sahibi olmak isteyenlere Ford tarafından kaçırılmayacak fırsatlarla sıfır araba kampanyası fırsatlarıyla değerli müşterilerini bekliyor.

İşte kaçırılmayacak fırsat kampanyasının detayları:

Ford finans desteğiyle sunulan yeni araba kampanyası çerçevesinde faiz uygulamadan sunulan taksitli sıfır araba kampanyasıyla siz de yeni bir Ford modellerinden birine sahip olabilirsiniz.

Kampanya çerçevesinde binek araçlar için 24 Bin TL, ticari araçlar için ise 30 Bin TL kredi desteği sunulmaktadır. Sunulan kredi destekli taksitle sıfır araba kampanyası çerçevesinde binek araçlar için 24 Bin TL 24 ay Yüzde 0 faiz, ticari araçlar için ise 30 Bin TL 30 ay Yüzde 0 faiz destekli krediden yararlanarak siz de kolay bir şekilde Ford modellerinden birine sahip olabilirsiniz.

Faizsiz sunulan kredi destekli sıfır araç kampanyasıyla son teknolojiyle donatılmış bu modellere çok rahat bir şekilde ulaşmak için en yakın Ford yetkili satış noktasına uğrayabilirsiniz.

Son derece ekonomik yakıt tüketimine sahip olan bu modellerin test sürüşlerine katılabilir ve kampanyalarla ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

 

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.