Ford Ticari Araçlarda İnanılmaz Sıfır Araba Kampanyası

Sıfır araba kampanyası çerçevesinde banka kredisiyle Ford ticari araçlarından birine sahip olmak isteyenlere faizsiz taksitle sıfır araç kampanyası devam ediyor.

Taksitle sıfır araba kampanyası sadece Ford Ticari araçlarda geçerlidir.

Kampanya çerçevesinde satışa sunulan modeller ise şöyle:

  • 2016 model Ford Transit Connect
  • 2016 model Ford Tourneo Courier
  • 2016 model Ford Transit
  • 2016 model Ford Tourneo Custom
  • 2016 model Ford Ranger

Sıfır araba kampanyası çerçevesinde Ford ticari araçlara faiz ödemeden uygun taksit seçenekleriyle sahip olma fırsatı devam ediyor.

İşte kampanyanın detayları:

Yeni araba kampanyası çerçevesinde sunulan kredi miktarı maksimum 24 Bin TL ile sınırlıdır. 24 Bin TL için 24 ay % sıfır faiz seçeneğiyle ayda 1.000 TL taksit seçeneğinden yararlanarak siz de herhangi bir Ford ticari araçlara hiç faiz ödemeden 24 aya kadar faizsiz taksitle sıfır araba kampanyasından yararlanarak  yeni model Ford ticari araçlardan birine sahip olabilirsiniz.

Kampanya anlaşmalı bankalar tarafından sağlandığı için faizsiz taksitle sıfır araç almak isteyen müşterilerin kredi ön başvurusu yaparak kredi durumlarını sorgulamaları gerekmektedir. Kredisi onaylanmayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz. Sıfır araç kampanyası çerçevesinde sunulan modeller standart özelliklere sahip olup opsiyonlu fiyatları farklıdır.

Güvenlik donanımları tüm modellerde standart olarak sunulmaktadır. Sıfır araba kampanyası çerçevesinde anlaşmalı bankaların kampanyada değişiklik yapama hakları saklıdır.

Siz de Ford ticari araçlarından birine hiç faiz ödemeden 24 Bin TL’ye kadar kredi desteğinden yararlanarak 24 ay vade seçeneğiyle faiz ödemeden yeni bir Ford ticari araç sahibi olmak için en yakın Ford satış noktasına uğrayın.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.