Ford’dan kaçırılmayacak sıfır araba kampanyaları devam ediyor!

Ford’dan kaçırılmayacak sıfır araba kampanyaları devam ediyor. Ford Binek araçlarda geçerli olacak sıfır araba kampanyası çerçevesinde yeni bir Ford modeline sahip olmak isteyenlere özel hazırlanan kampanyayı sizlere aktarmaya çalışacağız.

 

Kampanya kapsamında yeni Ford Focus, yeni Ford Fiesta, Ford C-Max ve Ford Mondeo modellerinden birisine sahip olmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

 

Teknolojiye sahip olan Ford modellerinden birisine sahip olmanın en kolay yolu sıfır araba kampanyası çerçevesinde sunulan fırsatlarından yararlanarak bu modellerden birisine sahip olmaktır. Son derece tutulan modelleri Türkiye’de satışa sunan Ford, bu kampanyayla birlikte araç satışında ciddi bir artış bekliyor.

 

4 yıl veya 100 bin kilometreye kadar garanti kapsamında olan yeni Ford binek araçlarını sahip olmak isteyenlere Özel Tam 24 bin TL kredi desteği sıfır faiz seçenekleriyle uygun taksitlerle sunulmaktadır.

 

24.000 TL için, 12 ay vade seçeneğinden yararlanarak siz de aylık 2000 TL taksitlerle kolay bir şekilde yeni Ford modellerinden birisine sahip olmak istiyorsanız en yakın Ford yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.