Hiç Peşinatsız Taksitle 2018 Otomatik Volkswagen Passat

İkinci el araç alımında hiç peşinatsız araba satışları devam ediyor. Kurumsal firma güvencesiyle araç bedelinin tamamına kadar sunulan kredi avantajlarından yararlanarak siz de vadeli araç satışından faydalanabilirsiniz. 2. El otomobil satışlarında banka kredisi kullanabilenlere özel kredi seçenekleriyle peşinatsız vadeli araba satışı yapılmaktadır.

Taksitle Passat sahibi olmak isteyenler için 48 aya kadar vadeli taksitli otomobil satışlarında sıfır peşinatla araç satışından yararlanabilirsiniz. Uygun vade seçenekleriyle anlaşmalı bankalar aracılığıyla kredi kullanabilen tüm müşterilere peşinatsız araba satışı yapılabilmektedir.

 

SADECE BANKA KREDİSİ İLE SATIŞ YAPILMAKTADIR.

ÇEK SENETLE SATIŞ YOKTUR.

 

2018 Volkswagen Passat 1.6 TDI BlueMotion Comfortline 

Aracın peşin fiyatı: 801.900 TL

Aylık Faiz Oranı: %2,49

Toplam Faiz Maliyet oranı %3,14

Taksit Sayısı: 48 Ay

Aylık Taksit Ödeme Tutarı: 32.400 TL

Toplam Maliyet: 1.559.347 TL

Dizel – Yarı Otomatik Vites

Kilometre: 154.000 Km

Yakıt bakımından sınıfının en iyi araçlarından biridir. 100 km’de ortalama 4,5 litrelik bir yakıt tüketimine sahiptir. Ayrıca donanım açısından da son derece konforlu bir araçtır. Araçta 7 ileri DSG yarı otomatik bir şanzıman bulunmaktadır. Vites geçişleri son derece rahattır. Araçta 120 beygir 250 torkluk güçlü bir dizel motor bulunmaktadır.

Siz de hiç peşinat ödemeden anlaşmalı bankalar tarafından sunulan kredi desteğinden yararlanarak 2018 Passat modeline 48 aya varan taksit seçenekleriyle kolayca sahip olabilirsiniz. Kredi ile ilgili tüm işlemler firma tarafından takip edilmektedir.

Anlaşmalı Finans Kuruluşları: KOÇFİNANS, TEBCETELEM, AKTİFBANK, TÜRKİYE FİNANS, YAPIKREDİ 

EKSPERTİZ:

Sol ön çamurluk, Sol iki kapı, sağ iki kapı, sağ arka çamurluk yüzeysel boyalıdır.

Değişen parçası yoktur.

Tramer kaydı: 22.900 TL

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.