İster Kredi İsterseniz de Senetle Vadeli 2015 Renault Fluence

İster banka kredisi kullanarak bu araca sahip olabilir isterseniz de banka ile hiç uğraşmadan 12, 24, 36 ay vade seçenekleriyle senetle 2.el araba sahibi olabilirsiniz.

 

Taksitle satışa sunulan model 2015 Renault Fluence 1.5 dCi Touch modeli olup bu araç dizel motora sahiptir. Orijinal 56.000 km’de olan bu araç yarı otomatik şanzıman özelliğine sahiptir. Araçta 110 beygirlik bir motor bulunmaktadır.

ARACIN EKSPERTİZİNİ MUTLAKA YAPTIRIN.

 

Firmanın kendisinin yaptırdığı ekspertize göre araçta değişen ya da boyalı herhangi bir parça yoktur. Siz de istediğiniz yerde ekspertiz yaptırıp bunu teyit edebilirsiniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Banka kredisi kullanmak isteyenler için örnek ödeme planı:

 

Banka kredisi kullanarak bu araca sahip olmak isteyenlere özel 4.000 TL peşinat ile 48 aya varan banka kredili taksitli araç satışı yapılmaktadır. Banka kredisi kullanacakların kredi notlarının iyi olması gerekmektedir.

 

Banka kredisi kullanamayanlar için örnek ödeme planı:

 

Aracın peşin fiyatı 72.000 TL’dir.

 

Bu peşinat tutarının % 30’u olan 21.600 TL’yi peşin ödeyerek kalan kısmı olan 50.400 TL’yi 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak ayda 2.350 TL ödeyerek siz de bu araca sahip olabilirsiniz.

 

Taksitli araç satışından yararlanarak 2.el bir araç almak isteyenlere özel fırsatlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için mesai saatlerinde firmayla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.