İsteyen Herkese 36 Ay Senetle 2010 Ford Fiesta

Senetle 2.el araba sahibi olmak isteyenlere özel kefilsiz, koşulsuz araç satışı başlamıştır. Banka kredisiyle uğraşmadan araç bedelinin % 65’ine kadar senetle vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

 

İkinci el araç satın almak isteyenlere özel % 35 peşinatla 36 aya varan vade seçenekleriyle senetle 2.el araba satışı devam ediyor.

 

Taksitle araç satın almak artık çok kolay. İster banka kredisi kullanarak isterseniz de 36 aya varan vade seçenekleriyle senetle araba alabilirsiniz. Banka kredisi kullanmak isteyenler için kredi başvurusu firmamız tarafından yapılmaktadır.

Senetle satışları İstanbul dışına da yapılmaktadır. Araç satışı yapılırken taksitleriniz bitene kadar satılamaz ibaresi konulmaktadır. Senetle 2.el araba satışlarında herhangi bir kefil aranmamaktadır.

 

Araç 2010 model Ford Fiesta 1.6 Sport modeli olup araçta ruhsata işli LPG bulunmaktadır. Orijinal 160.000 km’de olan bu araç manuel şanzımana ve 120 beygirlik bir motora sahiptir.

 

Her türlü araçla takas yapılır ve ikinci el araçlarınız değerinde satın alınır. Araç takasında aracınız değerinde satın alınmaktadır.

 

Aracın peşin fiyatı: 54.900 TL

Senet Sayısı: 36 Ay Senetle Vadeli

Örnek ödeme planı için iletişime geçebilirsiniz. Lütfen mesai saatlerinde iletişime geçiniz.

 

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.