Kefilsiz, Koşulsuz 36 Ay Vadeli 2015 Volkswagen Passat

Taksitli araç satın almak isteyenlere özel fırsatlardan yararlanarak siz de vadeli araba sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Uygun vade seçenekleri 36 aya varan taksit fırsatlarından yararlanarak siz de senetle vade yaparak ikinci el bir araç sahibi olmak istiyorsanız firma tarafından sunulan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

36 ay senetle vadeli araç satışında araç bedelinin %30 peşin alınmakta olup geri kalan kısmına firma bünyesinde 36 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır.

 

Taksitli araba kampanyası çerçevesinde bütün bireysel müşterilere senetle vade seçeneği sunulmaktadır. Siz de aşağıdaki ödeme yönteminden yararlanarak ikinci el bir araca sahip olabilirsiniz.

 

Aracın Peşin Fiyatı: 154.750 TL

Peşinat Bedeli % 30: 46.485 TL

Borç Tutarı: 108.465 TL

Taksit Sayısı: 36 Ay

Aylık Ödeme Tutarı: 5.125 TL

 

Araç 2015 model Volkswagen Passat 1.6 TDI Trendline modelidir. Yarı otomatik şanzımana sahip olan bu araç dizel yakıtla çalışmaktadır. Orijinal km’si 130 bindir. Araç son derece temiz kullanılmış ve bakımları zamanında yapılmıştır.

Senetle vasıta satın alımında kefilsiz, koşulsuz 36 ay vadeli araba fırsatlarından yararlanmak için mesai saatlerinde iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.