Kefilsiz, Kredisiz Senetle Vadeli Renault Clio

20 binden fazla araç seçeneği sunan firma 36 aya varan vadeli senetle araba seçenekleriyle sizlere araç sunmaya devam ediyor. Elden vadeli araba satın almak isteyenler için en az %30 peşinat tutarıyla satın alabileceğiniz bu araçlardan birine kolayca sahip olabilirsiniz.

İster peşin, ister banka kredili, isterseniz de senetle vadeli olarak bu satıştan yararlanabilirsiniz. İkinci el otomobil satışlarında kolay ödeme seçenekleri sunan firma bu araç için de aynı şekilde destek vermeye devam etmektedir.

Detaylı ekspertiz raporu mevcut olup siz de ekspertiz yaptırabilirsiniz. Ayrıca bir aracınız varsa peşinat olarak verme imkânınız bulunmaktadır. Takas ya da nakit araç satışı da yapabilirsiniz. Peşin ya da vadeli araç satışı için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu araç firma garantisi kapsamında satışa sunulmaktadır. 6 ay ya da 10 bin km boyunca teknik garanti kapsamında satışa sunulmaktadır.

Hasar kaydı 6 parça halinde: 7.410 TL

Kaput, sağ arka çamurluk, sağ ön kapı ve sağ arka kapı boyalıdır.

Araç bilgisi: 2011 Renault Clio 1.5 dCi Extreme 

Dizel-manuel-164.000 km

Aracın peşin fiyatı: 207.500 TL

Manuel 5 ileri şanzımana sahip olan bu araç dizel yakıt sistemine sahiptir. Son derece temiz olup değişen bulunmamaktadır. Yakıt cimrisi bir araçtır. 100 km’de 5 litrelik karma bir yakıt tüketimine sahiptir.

Siz de bu araca peşinatla ya da senetle sahip olabilirsiniz. Mesai saatlerinde iletişime geçerek farklı araçlar için de bilgi alabilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.