MERCEDES S 350 BlueTEC 4Matic 7G-Tronic

Aracımız 2014 model Mercedes S 350 BlueTEC 4Matic 7G-Tronic modelidir. Son derece modern, güvenilir, estetik bir aracı size sunmakla gurur duyuyoruz. Bütün araçlarımız araç bedelinin % 70’ini banka kredisi kullanarak sahip olabilirsiniz. Araç bedelinin % 30’unu peşin ödeyerek 48 aya kadar taksitle araba almak isteyen müşterilerimizi bekliyoruz. 48 aylık vadeli araç ve taksitle araç seçeneklerinde en uygun faiz ve vade seçenekleriyle araç almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyoruz.

Aşağıdaki paket seçeneklerini görerek daha konforlu ve güçlü bir araç alabilirsiniz.

– Keyless Go Konfor Paketi

– Termal Konfor Paketi

– Akıllı Işık Sistemi

– Sürücü Asistan Paketi Plus

– Park Paketi

– AMG Line

– Aktif Multikontur Koltuk Paketi

– Hafıza Paketi

Yeni S Serisini fark etmemek olanaksızdır. Dış tasarım, şık bir duruş ile sportmence bir zarafetin birleşimidir. Son derece gergin özellik çizgisi, üç boyutlu radyatör panjuru ve yenilikçi farlar ile en gelişmiş LED teknolojisinin kullanıldığı iki renkli arka lambaların hepsi S Serisinin yeni teknolojili doğasının karakteristik özellikleridir ve dünyanın önde gelen sedan otomobillerinden biri olma konumunu vurgular.

Bu sedan otomobil hareketsizken bile her an ileri atılacakmış gibi bir izlenim verir. Ön bölüm, dört kanatlı yeni radyatör panjuru, çarpıcı görünüşlü motor kaputu ve yüksek performanslı LED farların net hatları ile dikkat çekmektedir.

İç bükey ve dış bükey yüzeylerin karşılıklı etkileşimi araca sportif bir dinamizm vermektedir. Arka bölüm, yatay çizgileri ile hem sportif hem de şık olan ve genişliği, aracın verdiği etkileyici hissi güçlendiren bir bitiş oluşturmaktadır. Üç şeritli yeni iki renkli LED arka lambalar bagaj kapağının biraz ötesinde durarak karanlıkta benzersiz bir görünüş oluştururlar.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.