Senetle Vadeli En Ucuz Araba Opel Corsa

Düşük peşinat tutarlarından yararlanarak ucuz bir araç almak isteyenlere 24 aya kadar senetle araba satışı devam etmektedir. Uygun ödeme seçenekleriyle taksitli araba satışından yararlanmak isteyenler için sunulan senetle ödeme planlarıyla siz de bir araç sahibi olabilirsiniz.

Bursa’da senetle araba sahibi olmak isteyenlere özel olarak hazırlanan elden vadeli senetle araç satışından yararlanarak siz de bu araca sahip olabilirsiniz. Yüzde 50 peşinat ödeyerek kalan tutarı 24 aya kadar elden vadeli olarak ödeyerek siz de vadeli araba sahibi olabilirsiniz.

Aracın nakit fiyatı: 113.750 TL

Araç 2004 modeldir. 2004 Opel Corsa 1.3 CDTI Cosmo modelidir. 235 bin km’de olan bu araç dizel bir motora sahiptir. 5 ileri manuel şanzıman bulunmaktadır.

Ekspertiz: ÖN iki parça değişmiş olup komple boyalıdır.

Senetle ikinci el araç sahibi olmak isteyenler aracı istediği yerde ekspertiz yaptırabilirler. Uygun taksit seçeneklerinden yararlanarak siz de bu araca kolayca sahip olabilir ve araç bedelinin yarısını peşin ödeyerek kalan yarısına 24 aya kadar elden vadeli olarak ödeme yapabilirsiniz.

 

 

Bir yorum yazın...

Nurkan tarafından, 2023-10-24
Abi aylık on bin ödesem farkı neyse koysanız olmazmi abi işe gidip gelmek için belediyede calisiyorum Şubat ayindada 50 ara ödeme yaparım uyarsa abi
cevapla cevapla
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.