Otomatik Sıralı Senetle Elden Vadeli 2006 Golf

Sıralı senetle vade yaparak ikinci el temiz bir Volkswagen Golf almak isteyenlere 2006 model olan bu araç satışa sunulmaktadır. İlk gelen alır. Araç bedelinin %30’unu peşinat olarak ödedikten sonra bu araca hemen sahip olabilirsiniz. Sıralı senetle elden vadeli olarak 24 aylık senetlerle siz de bu araca hemen sahip olabilirsiniz.

Elden vadeli ikinci el araç satışından üzerinde banka takibi ya da haciz olmayan tüm müşteriler kefilsiz, koşulsuz bir şekilde yararlanabileceklerdir.

Ekspertiz: Sağ ön kapı, sağ arka çamurluk boyalıdır.

Motor kaputu, sağ ön çamurluk, sağ arka kapı, sol ön çamurluk, sol ön kapı değişmiştir.

2006 model Volkswagen Golf 1.6 Primeline aracının peşin fiyatı 228.500 TL’dir.

%30 peşinat kısmı olan 68.550 TL’yi peşin ödeyerek bu araca sahip olabilirsiniz.

Senetle ödenecek toplam borç tutarı 159.950 TL’dir.

Bu araca 24 aylık sıralı senetle ödeme yaparak elden vadeli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Aylık elden senet ödemesi 11.576 TL’dir.

İkinci elde garantili temiz araçlardan birine firma güvencesiyle senetle vadeli otomobil fırsatlarından yararlanarak sahip olmak isteyenlere özel kefilsiz, koşulsuz sunulan hizmetlerden yararlanarak siz de otomatik şanzımanlı 2006 model Volkswagen Golf aracına hemen sahip olabilirsiniz.

Uygun ödeme seçeneklerinizi bütçenize göre ayarlayarak bu araca sahip olmak isteyenler için 24 aya kadar senetle ödeme seçeneği sunulmaktadır. Detaylı bilgi almak ve aracın özelliklerini öğrenmek için siz değerli müşteriler firma ile mesai saatlerinde iletişime geçebilirler.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.