Peşinatsız 48 Ay Taksitle Garantili 2018 Ford Focus Sedan

Sadece bir dakikada kredi sonucunuz tarafınıza bildirilir. Bir dakika içerisinde krediniz sonuçlandırılarak peşinatsız araç satışı onaylanmaktadır. Kredi notunuza göre faiz oranları değişmektedir. %1.99’dan başlayan faiz oranlarından yararlanarak 2018 Ford Focus modeline sahip olmak isteyenlere özel 48 aya varan taksit seçenekleriyle peşinatsız ikinci el araba satışları devam etmektedir.

Araç orijinal 157 bin km.dedir. Bakımları yetkili serviste ve zamanında yapılmıştır. Aracın iyi niyet garantisi devam etmektedir. Dizel bir motora sahiptir. 120 beygir 300 torkluk son derece güçlü bir motoru bulunmaktadır. Yakıt tüketiminde de son derece iyi olan bu araç 100 km.de şehir içinde 4,5 litre, şehir dışında ise 3,5 litre yakıt tüketimine sahiptir. Yani 100 km.de 4-5 litre arası bir tüketim değerine sahiptir.

EXPERTİZ RAPORU: 20 bin TL tramer kaydı bulunmaktadır. Kaput, çamurluk, sol arka kapı, sağ iki kapı boyalıdır. Değişen herhangi bir parçası bulunmamaktadır.

Anlaşmalı Finans Kuruluşları: Koçfinans, TEBCETELEM, AktifBank, Türkiye Finans, YapıKredi

Peşinatsız 48 Ay Taksitle Ödeme Planı

  • Nakit fiyatı: 421.900 TL

  • 2018 Ford Focus  1.5 TDCi Trend X

  • Toplam Maliyet: 820.412 TL

  • Taksit sayısı: 48 Ay

  • Faiz Oranı: %2,49

  • Peşinatsız Aylık Taksit Tutarı: 17.046 TL

Uygun vade farkından yararlanarak 48 ay peşinatsız araba sahibi olma fırsatıyla %100 ekspertiz garantili ikinci el araçlardan birine hiç peşinatsız kolayca sahip olabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri, takas desteği, kredi takibi gibi tüm işlemler yetkili birim tarafından yapılmaktadır. Siz de kolay bir şekilde bütçenize uygun taksit seçeneklerinden yararlanarak ikinci el bir araç sahibi olmak için mesai saatlerinde iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.