Peşinatsız 48 Ay Vadeli 2015 Dizel Renault Symbol

Vadeli otomobil satışlarında düşük vade oranlarıyla ikinci el araba satışları devam ediyor. Düşük taksit seçenekleriyle araç sahibi olmak isteyenlere özel kredi destekleriyle peşinatsız araç satın almak isteyenler için fırsatlar son hızıyla devam etmektedir.

Sadece banka kredisi peşinatsız araba satışlarında düşük faiz oranları ve 48 aya varan taksit seçenekleriyle siz de istediğiniz araca hemen sahip olabilirsiniz.

Tamamına banka kredisiyle siz de aşağıda özellikleri verilen araca hiç peşinat ödemeden sahip olabilirsiniz.

Araç 2015 model Renault Symbol 1.5 dCi Joy modeli olup 185 bin km’dedir. 5 ileri manuel vitese sahip olan bu araç dizel motora sahiptir. 75 beygirlik bu dizel motor 100 km’de ortalama 5 litre yakıt tüketmektedir.

Aracın tüm bakımları yetkili serviste yapılmıştır. Masrafsız temiz bir araçtır. Aracın ekspertizini istediğiniz yerde yaptırabilirsiniz.

EXPERTİZ

Aracın sol iki kapısı orijinali ile değiştirilmiş olup sağ ön ve arka iki çamurluk ile kaput boyalıdır. Bunun dışında değişen ya da boyalı bir parçası yoktur. Motoru, yürüyeni iyi durumdadır.

PEŞİNATSIZ ÖDEME PLANI

Aracın fiyatı: 76.900 TL

Aylık Ödeme Miktarı: 2.190 TL

Taksit Sayısı: 48 Ay

48 aylık vade ve yüzde 1.09’dan başlayan faiz oranlarıyla ikinci el araba satın almak isteyenlere özel 2015 model Renault Symbol modeli 2.190 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Siz de uygun taksit seçenekleriyle bu aracı satın almak için mesai saatlerinde iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.