Peşinatsız Araba Almak İsteyenlere 2015 Renault Symbol

Peşinatsız taksitle araba satışlarında araç bedelinin tamamına 48 aya varan taksit seçenekleri ve düşük faiz oranlarıyla banka kredili satışlar devam etmektedir.

Kredi kullanabilen tüm müşterilere araç bedelinin tamamına taksit seçeneği sunulmaktadır. İşte, ödeme planı ve araç detayı:

2015 model olan bu araç Renault Symbol 1.5 dCi Joy modelidir. Orijinal 140 bin km’de olup dizel bir araçtır. 90 beygirlik dizel motoruyla son derece iyi bir performans sunan bu araç, yakıt tüketimi açısından da türünün en iyi modellerinin başında gelmektedir.

100 km’de şehir içi 6 litre şehir dışında ise 4 litreye varan tüketim oranlarına sahiptir. Araçta sol çamurluk değişmiş olup, bel altı 2-3 parça boya vardır. 9 bin TL tramer kaydı bulunmaktadır.

Hiç peşinatınız yok, ancak bir otomobil satın almak istiyorsunuz. İşte, fırsatlar çerçevesinde tertemiz, bakımları yapılmış, ekspertiz raporlu bir araca hiç peşinat ödemeden tamamına anlaşmalı bankalar çerçevesinde sunulan kredi destekleriyle siz de tamamına peşinatsız araba sahibi olabilirsiniz.

Aracın fiyatı: 78.500 TL

Aylık Ödeme Tutarı: 2.312 TL

Faiz Oranı: % 1.26

Toplam Geri Ödeme: 111.377 TL

Taksit Sayısı: 48 Ay

 

Sakarya’dan tüm Türkiye’ye peşinatsız araba satışlarımız devam ediyor. Orijinal km garantili araçlardan birine düşük faiz oranlarından yararlanarak 48 aya varan taksit seçenekleriyle bu araca sahip olmak için acele edin.

Peşinatsız taksitle araba satın almak isteyenler için uygun faizli kredi desteklerinden yararlanarak tamamına taksitle araba sahibi olmayı kolaylaştıran kampanya için mesai saatlerinde iletişime geçebilirsiniz.

Araç tipi: B Segment Binek Araç

Kasa tipi ve kapı sayısı: 4 kapılı sedan

Motor tipi: 4 silindirli dizel motor

İlk ve son üretim yılı: 2013/2019

Şehir içi/Şehir dışı yakıt tüketimi: 4,4 litre / 3,2 litre

0’dan 100’e hızlanma süresi: 12.2 saniye

Azami hız: 167 km

Toplam yıllık MTV: 629 TL X 2= 1.258 TL

Sıfır peşinatla araba almak artık çok kolay. Siz de hiç peşinatsız taksitle 2. el araba sahibi olmayı kolaylaştıran bu kampanyadan yararlanarak bu araca sahip olabilir, ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.