Peşinatsız Tamamına Kredili 2016 Renault Symbol

Siz değerli müşterilerimize peşinatsız taksitle araba alma imkânı sunuyoruz. Siz de 2016 model Renault Symbol aracımızdan faydalanabilirsiniz. Aracımızın özellikleri arasında 1.5 dizel motor, Joy paketi ve şanzıman vites geçişlerinde problem olmaması yer almaktadır.

Aracımızın ekranında yazan kilometre sayısı 455.000 km olmakla birlikte, tamamen boyalı taksi çıkışıdır. Hasar kaydı 28.000 TL parça parça olan aracımızın ağır pert kaydı yoktur. Aracımızın mekanik motor ve yürüyen aksamında herhangi bir sorun yoktur. Ayrıca, aracımızın tamamına kredi çıkma imkânı da bulunmaktadır. Siz de firmaya gelerek peşinatsız taksitle araba sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da mağazamıza uğrayabilirsiniz.

İkinci el araç almak isteyen müşterilerimize özel bir kampanya sunuyoruz. Artık araç sahibi olmak için yüksek miktarda peşinat ödemenize gerek yok! Peşinatsız araba kampanyamız sayesinde, hayalinizdeki araca daha kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Kampanyamız kapsamında, peşinatsız taksitli araba alma fırsatı sunuyoruz. Siz de aradığınız aracı seçin ve uygun taksitlerle ödeme planı oluşturarak araç sahibi olun.

Tüm ikinci el araçlarımızda %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için, araçların detaylı bakımları yapılmakta ve eksiksiz olarak kontrol edilmektedir. Ayrıca, araçların detaylı teknik ve görsel incelemeleri yapılmaktadır.

Siz de aradığınız aracı bulabilirsiniz. Hemen mağazamıza gelin ve peşinatsız araba kampanyamızdan yararlanarak hayallerinize bir adım daha yaklaşın. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum yazın...

evren tarafından, 2023-12-04
tamamına kredili araç arıyorum
cevapla cevapla
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.