30 Bin TL 20 Ay vade ve % 0 faizle Peugeot Partner

2015 yılındaki kasa yapısında ciddi değişikler olmasa da teknolojide sunduğu yeniliklerle 2016 yılının ilk 8 ayında ciddi bir satış oranına ulaşan Peugeot Partner Tepee, Peugeot tarafından sunulan faizsiz kredi desteğiyle ciddi oranda bir artış hedefliyor. Bu açıdan Eylül ayına özel hazırladığı kampanyayla bu araca sahip olmak isteyenlere faizsiz kredi desteği sunuyor.

 

Anlaşmalı bankalar aracılığıyla sunulacak olan kredi desteği sadece kredi notu iyi olanlara sunulacaktır.

 

 

Peugeot Partner Tepee modeli 2016 yılında geliştirilen teknolojiyle satışa sunulmaya başlandı. Araçta 7’’ dokunmatik ekran, arka park sensörü, yokuş kalkış desteği, bluetooth ile telefon bağlantısı, bagaj camının ayrı açılması gibi önemli detaylar bulunmaktadır. Son derece güçlü bir motora sahip olan bu araç, 52.000 TL’den başlayan, fiyatlarla satışa sunulacaktır.

Siz de bu aracın 30 Bin TL’si için kredi kullanabilirsiniz. 30 Bin TL 20 Ay vade ve % 0 faizle ayda 1.500 TL ödeyerek bu araca faizsiz taksitle sahip olabilirsiniz.

 

Taksitle sıfır araba kampanyasından yararlanarak siz de yeni bir Peugeot Partner Tepee modeline sahip olmak ve ayrıntıları öğrenmek için en yakın Peugeot yetkili notlarına uğrayarak bu işi kolaylaştırabilirsiniz.

 

 

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.