Fluence Almak İsteyenler Sıfır Faiz Kampanyası

2016 yılına hızlı bir giriş yapan ve Şubat ayı verilerine göre 9520 Adet satış oranına ulaşan Renault sıfır araba kampanyasıyla satışlarını artırarak 2016 yılının en çok satan modeli olma yolunda ilerliyor.

Sıfır araba kampanyası çerçevesinde taksitle sıfır araba almak isteyenlere özel oluşturulan kampanyanın detayları şöyle:

Kampanya çerçevesinde 2016 model Renault Fluence modellerinden birine sahip olmak isteyenlere yüzde sıfır faiz seçenekleriyle sıfır araç satışı başlamıştır.

İşte sıfır araba kampanyası çerçevesinde satışa sunulan Yeni Fluence aracıyla ilgili taksitle sıfır araba kampanyasının detayları ise şöyle:

Kampanya kapsamında 2016 model Renault Fluence aracına sahip olmak isteyenlere Renault kredi desteğiyle tam 40 Bin TL kredi desteği sunulmaktadır.

Sıfır araba kampanyası çerçevesinde 40 Bin TL için 24 ay yüzde sıfır faiz seçeneği sunulmaktadır. Kampanya çerçevesinde ayda 1.666 TL taksitle bu aracın 40 Bin TL’si için hiç faiz ödemeden 24 ay taksit seçeneklerinden yararlanarak sahip olabilirsiniz.

2016 Fluence aracının en alt model fiyatı 72 Bin; en üst model fiyatı ise 103 Bin TL olarak belirlenmiş olup dizel ve benzinli olmak üzere iki motor seçeneğiyle satışa sunulmaktadır.

Sıfır araba kampanyasından sadece kredi notu iyi olanlar yararlanabilir. Kampanya 1.500 adet araç için geçerli olup araç tükendiğinde kampanya bitecektir.

Taksitle sıfır araba kampanyası çerçevesinde kalan peşinat tutarı için kredi kartına taksit işlemi de yapılmakta olup siz de faiz ödemeden Yeni bir Renault Fluence sahibi olmak istiyorsanız en yakın bir Renault yetkili satış noktasına uğramanız yeterlidir.


Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.