RENAULT YENİ KASA SCENİC 1,5 DCİ İCON PRİVİLEGE

Aracımız 2014 model Renault Scenic 1.5 dCi Privilege modelidir. Tam bir aile arabası almak isteyenler için ideal bir araçtır. Geniş bir bagaj hacmi ve iç hacmi vardır. Araç sıfır kilometre olup 5 yıl ve 150 bin Km garantisi kapsamındadır. Araçlarımızın tamamı yetkili bankalar aracılığıyla krediye uygundur.

RENAULT SCENİC 1.5 dCi Privilege İÇİN EKSTRA APARATLAR:

  • 4 – 10 yaşları arasındaki çocuklar için tasarlanan bu koltuk ISOFIX bağlantısı ile veya bu bağlantı olmadan, yüzü yola dönük olarak yerleştirilir.
  • Özel olarak tasarlanan ve aracınızın boyutlarıyla %100 uyumlu paspaslar iç mekânınızla kusursuz bir uyum sağlar. Kauçuk veya tekstil malzemelerden üretilmiş olan Renault paspaslarından size en uygununu seçebilirsiniz.
  • Scénic’inizin ölçüleriyle tamamen uyumlu bagaj havuzu kaymaz özelliklidir ve yıkanabilir.
  • Özel olarak üretilen bu koruma kolayca takılır ve bagajınızı yarı yüksekliğe kadar korur. Kirletici nesnelerin taşınmasından idealdir.
  • Scénic’inizin tasarımıyla tamamen uyumlu ve sağlam Touring Line alüminyum tavan barları kolayca yerine takılabilir ve çeşitli orijinal aksesuarlarla donatılabilir.
  • RDSO Çeki Demiri, herhangi bir alet kullanılmadan yalnızca birkaç saniyede çıkarılabilen kancası sayesinde Scénic’inizin estetik görünümünün korunmasını sağlar.
  • Hobi faaliyetleriniz için, çeki demirine takılı bisiklet taşıyıcıyı veya orijinal alüminyum tavan barlarına takılmış Touring Line tavan portbagajını da tercih edebilirsiniz. Bisiklet taşıyıcı, yatırılabilmesi sayesinde bagaja kolayca ulaşabilmenizi sağlar.

Aracımızda geri dönüş kamerasıyla artık park sorununu ortadan kaldırıyoruz. Geri viteste yer alan kamera ile artık aracınız size nasıl park etmeniz gerektiğini doğru ve güvenilir bir şekilde görüntülü olarak göstermektedir.

ŞERİT TAKİP ASİSTANI
Şerit takip asistanı (ŞTA) sürücünün istemsiz bir şekilde ve sinyal vermeksizin şerit değiştirmesi durumunda uyarı veren bir sistemdir. Bu özellik, Renault Visio System kamerası sayesinde çalışmaktadır. Şeritten sinyal verilmeden çıkıldığında sesli ve görüntülü bir uyarı oluşmaktadır. 70 km/s hız üzerinde çalışmaktadır.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.