Peşinatsız 48 Ay Vade ile 2014 Dizel Renault Symbol

Tertemiz bir araca hiçbir masraf yapmadan araç bedelinin tamamına 48 aya varan taksit seçeneklerinden yararlanarak araç satın almak isteyenlere özel peşinatsız taksitle araba satışı devam etmektedir.

Araç dizel motorlu olup 5 ileri manuel vitese sahiptir. Aracın orijinal 245 bin km’dedir. 75 beygirlik bir motora sahip olan bu araçta 200 tork bulunmaktadır. Çekiş gücü son derece iyidir. Aracın yakıt tüketimi de son derece iyi olup araç şehir içinde 5 litre uzun yolda ise 4 litre yakıt tüketimine sahiptir.

  • Aracın peşin fiyatı: 141.000 TL

  • Aracın modeli: 2014 Renault Symbol 1.5 DCi Joy

  • Yakıt-Vites-Km: Dizezl-Manuel-245.000 km

  • Bireysel müşterilere: 136.000 TL kredi

  • Vergi levhalılara 141.000 TL kredi (Peşinatsız 48 ay taksitle)

  • Kredi kullanamayanlara: 105.000 TL senetle vadeli (36 bin peşin)

Banka kredisiyle 2. el araba satışlarında araç bedelinin tamamına kadar peşinatsız araç satışı yapılmaktadır. 48 aya varan taksitli araba satışlarında kredi notunuza göre aylık faiz oranları değişebilmektedir.

Araç taksi çıkması değildir.

Araçta parçalar halinde 14.500 TL hasar kaydı bulunmaktadır.

Siz de taksitli peşinatsız araba satışlarından yararlanarak bayrama yeni bir araçla girmek için mesai saatlerinde iletişime geçerek kredi bilgilerinizle kredinizi sorgulatabilirsiniz.

Peşinatsız taksitle araba satışlarında başvurularınızı bizzat firmaya yapabilirsiniz. Tüm kredi işlemleri firma tarafından takip edilebilmektedir. Krediniz onaylandıktan sonra aynı gün içerisinde araç satışı ile ilgili işlemler de gerçekleştirilmektedir. Peşinatsız vadeli araba ile ilgili detaylı bilgi almak ve araç ile ilgili merak edilenleri öğrenmek için mesai saatlerinde iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.