RENAULT TİCARİ ARAÇ KAMPANYASINDA SON FIRSAT!

Renault’tan kaçırılmayacak ve 2014 yılının son fırsatını gururla sunar. Renault ticari araç almak isteyenlere 2014 yılına has güzel bir kampanya sunuyor. Kampanya çerçevesinde ticari araç almak isteyenlere araç bedelinin tamamına banka kredisi kullandırılmaktadır. Ticari araç satışlarında araç bedelinin tamamına banka kredisi kullanarak 48 aya kadar vade seçenekleriyle 0,69 faiz seçenekleriyle bir ticari araç sahibi olabilirsiniz.

Renault ticari araç kampanyası çerçevesinde kampanyaya katılacak olan müşterilerimizin uygun vade ve faiz seçeneklerinden yararlanmak için yetkili Renault satış noktasına başvurmanız yeterlidir. Araçlarımızın kredi işlemlerinden sonra istediğiniz ticari araç satışı yapılacaktır.

Taksitle ticari araç, vadeli ticari ara., peşinatsız ticari araç kapsamında satılacak olan Renault 2014 model ticari araç kampanyamız; anlaşmalı bankalar aracılığıyla kredi kullanılarak yapılmaktadır. Kredisi çıkmayan müşteriler başvuramaz.

Taksitle Renault ticari araç kampanyası, peşinatsız taksitle Renault ticari araç satışlarımızın tamamı banka kredisi ile yapılmaktadır. İkinci el bir aracınız varsa takas işlemleri yapıldıktan sonra aracınızın bedeli düşürüldükten sonra geri kalanına uygun vade ve faiz seçenekleriyle peşinatsız taksitle araba kampanyamızdan da yararlanabilirsiniz.

Sahibinden sıfır araba, taksitle vadeli araba, taksitli araba ve peşinatsız araba seçeneklerinden birinden yararlanarak ve ödeme seçeneklerini kendiniz belirleyerek bir ticari araç almak isteyen müşterilerimizi yetkili Renault satış noktasına bekliyoruz. Sınırlı sayıda satışa sunulan ticari araçlarımızda kampanyadan yararlanmak için en yakın satış noktasına bekliyoruz.

Taksitli araba seçeneklerinden yaralanabilmek için kredi derecelendirmenizin iyi olması gerekir. Aralık ayına kadar devam edecek kampanyalardan yararlanmak için en kısa zamanda sizi bekliyoruz.

Aşağıda verilen fiyatlar 2014 model Renault Trafic Passenger 8+1 Confort 2.0 dCi 115 modeli içindir.

 

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.