Renault'tan 20 Bin TL 20 Ay % Sıfır Faizle Sıfır Clio

Taksitle sıfır araba sahibi olmak isteyenlere Renault ayrıcalıklarıyla sıfır araba satışı devam ediyor. Sıfır araba kampanyası çerçevesinde Yeni bir Renault Clio aracına sahip olmak isteyenlere sıfır araba kampanyası çerçevesinde faizsiz taksitle araba satışı devam etmektedir.

Sıfır Clio modelinde geçerli olan kampanya banka kredisiyle verilmekte olup taksitli sıfır araba kampanyasından yararlanmak isteyenlerin kredi notlarının iyi olması gerekmektedir. Kredi notunuzu herhangi bir bankaya giderek öğrenebilirsiniz. Ya da direk Renault satış noktasına uğrayarak TC Kimlik numaranızla kredi çıkıp çıkmadığını öğrenebilirsiniz.

Banka kredisiyle faizsiz sıfır araba almak isteyenlere tam 20 Bin TL için 20 Ay vade ve % sıfır faiz seçeneği sunulmaktadır. Ayrıca pert kaydı olmayan ya da komple boyalı olmayan herhangi bir marka aracınız varsa takas desteği de verilmektedir.

Yeni Renault Clio aracının başlangıç fiyatı: 48.300 TL

Peşinat Tutarı: 28. 300 TL

Kredi miktarı: 20.000 TL

Aylık Ödeme: 1.000 TL

Takasa verebileceğiniz bir aracınız var ve aracınız peşinat tutarını karşılamıyorsa kalan kısmına da kredi kartına 9 aya kadar taksit yapabilirsiniz.

Banka kredisiyle sıfır araba sahibi olmak isteyenlere özel 20 Bin TL dışında da kredi desteği verilmektedir. 48.000 TL için de 48 aya kadar % 1,1 vade oranıyla dilerseniz kredi olanaklarından yararlanarak siz de bu araca sahip olabilirsiniz.

Taksitle faizsiz sıfır araba kampanyasından yararlanmak için en yakın Renault yetkili satış noktasına uğrayarak siz de Renault sıfır araba kampanyasıyla hiç faize bulaşmadan sıfır bir Renault Clio modeline sahip olabilirsiniz.

 

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.