Renault'tan Kaçırılmayacak Megane ve Talisman Kampanyası

Renault Megane ve Talisman Kampanyası

 

Renault hayranlarına yenilikçi bir donanım anlayışıyla üretilen sedan yapsıyla ön plana çıkan Yeni Talisman ve hatchback kasa yapısıyla ilgi uyandıran Yeni Megane modellerine özel faizsiz kredi destekli özel fırsat kampanyaları başlattı.

Kampanya Renault 2016 Talisman ve 2016 Megane modellerinde hem faizsiz kredi olanakları sunulmakta hem de takas seçeneğinde sizlere güzel bir takas indirimi sunulmaktadır.

Faizsiz kredi desteği ve takas seçeneğinde indirim desteğiyle siz de çok rahat bir şekilde yeni bir Megane ve Talisman modellerine çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sıfır Faizli Sıfır Araba Kampanyası

 

Kredi kapsamında faizsiz sunulan kredi miktarı 24.000 TL olup 24 aya kadar yüzde sıfır faiz seçeneğinden yararlanabilir; ayrıca takasta kullanabileceğiniz bir aracınız varsa bu araç için de 3.000 TL takas indiriminden yararlanabilirsiniz.

Faizli kredi desteklerinde ise aracı şimdi alıp 2017 yılında ödemeye başlayabilirsiniz. Faizli sıfır araba kampanyası çerçevesinde Renault Finans ayrıcalıklarıyla tam 75.000 TL kredi desteğini 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak % 0,99 faizli krediyle birlikte kullanabilirsiniz.

2016 Renault Megane HB ve 2016 model Renault Talisman modellerinin test sürüşlerine katılarak aracı daha yakından görmek ve sunulan kampanyalardan yararlanmak için en yakın Renault yetkili satış noktalarından birine uğrayabilirsiniz.

 

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.