Renault'tan Kaçırılmayacak Sıfır Araba Fırsatları

Renault otomobil pazarında daha iyi bir yere gelmek ve 2015 yılında yakaladığı başarısını artırmak amacıyla yeniden kolları sıvamaya başladı. Özellikle 2015 yılında Symbol ve Clio modellerinde en çok satılan araçlar içinde kendisine ilk 10 sırada yer bulan bu iki modelle ilgili inanılmaz bir sıfır araba kampanyasına imza atmaya hazırlanıyor.

 

Taksitle sıfır araba almak isteyenlere özellikle de faize bulaşmadan faizsiz sıfır araba almak isteyenlere tam 40 Bin TL faizsiz kredi desteği sunmaya hazırlanan Renault bu kampanyasıyla adeta gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor. Renault Finans desteğiyle sağlanacak olan sıfır araba kampanyası çerçevesinden yeni bir Symbol ve Clio modellerinden birine sahip olmak isteyenlere 20 Ay vadeli tam 40 Bin TL kredi desteği sunulacaktır.

 

Kampanya çerçevesinden 2016 model Renault Symbol ve 2016 model Renault Clio araçlarında geçerli olacak kampanya çerçevesinde siz de bu fırsatlardan yararlanarak yeni bir araç sahibi olabilirsiniz.

 

Kampanyadan gerçek kişiler yararlanmakla birlikte kredi notu düşük olanlar bu kampanyaya katılamayacaktır. Gelir belgeli kampanya çerçevesinde gelir belgesi getirenlerden kefil ve herhangi bir şart aranmayacaktır.

 

Sıfır araba kampanyasıyla araç bedelinin 40 bin TL’si için 20 ay faiz ödemeden sahip olabilirsiniz. Ayrıca araç bedelinin istediğiniz miktarı içinde kredi kartlarına 9 ay vade seçeneği sunulmakla birlikte her türlü araç ile (pert kaydı ve komple boyalı araçlar hariç) takas seçeneği de sunulacaktır.


Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.