Seat'tan İndirimli Sıfır Araba Kampanyası

2016 model Seat Ibiza ve 2016 model Seat Leon modellerinden birine sahip olmak isteyenlere Seat fırsatları devam ediyor.

Seat sıfır araba kampanyası çerçevesinde sıfır bir araç almak isteyenlere tam 5.000 TL indirim Seat yeni araba kampanyasıyla yeni müşterilerini bekliyor. Kampanyalı araçlar içinde yer alan Yeni Ibiza ve Leon modellerinde tam 5 Bin TL sıfır araç kampanyası indirimi yeni bir Seat aracında geçerli olacaktır.

Sıfır araba kampanyası çerçevesinde taksitle sıfır araba sahibi olmak isteyenlere özel hazırlanan kampanya çerçevesinde ayrıca takas desteği verilmekte olup isteyenlere 18.000 TL için 18 ay % sıfır faiz seçeneğiyle kredi desteği de verilecektir.

Özellikleri ve donanımsal yapısından dolayı en çok tercih edilen hatchback modellerin başında gelen Seat araçları son derece güzel donanımsal özelikleriyle sıfır araba kampanyası çerçevesinde satışa sunuldu. Uygun ödeme seçenekleriyle siz de yeni bir Seat sahibi olmak için en yakın Seat satış noktasına uğrayarak ayrıntılı bilgi elde edebilirsiniz.

KAMPANYA MART AYININ SONUNA KADAR DEVAM EDECEKTİR.

Yeni araba kampanyası çerçevesinde sunulan kredi desteği anlaşmalı bankalar tarafından verilmekte olup kredisi çıkmayanlar taksitle sıfır araba kampanyası çerçevesinde sunulan 18 bin TL 18 Ay % sıfır faiz seçenekleri sıfır araba kampanyasından yararlanamazlar. 

Uygun ödemelerle sunulan sıfır araç kampanyası sadece Ibiza ve Leon 2016 modellerinde geçerli olup, kampanya sınırlı sayıdaki sıfır araç için uygulanacaktır. Maksimum satışa sunulan araç sayısı 1000 adet ile sınırlı olup siz de sıfır araç kampanyasından yararlanmak için acele edin.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.