Senetle ya da Banka Kredisiyle Vadeli 2013 Opel Corsa

Otomobil sahibi olmak isteyenler için senetle otomobil satışları devam ediyor. Vade seçeneğiyle sıralı senet özelliğini kullanarak siz de dilediğiniz araca hemen kefilsiz, koşulsuz, banka kredisiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bütçenize uygun ödeme seçeneklerini belirleyerek detaylı analizi yapılan araçlardan birine firma bünyesinde uygulanan vade farkı ile siz de herhangi bir binek veya hafif ticari araca senetle ödeme seçeneğinden yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Sıralı senetle araba seçeneğinde peşinat oranları değişmektedir. En az %30 peşinat ödenmesi gerekmektedir. Kredi kullanamayan müşterilerin ilgi gösterdiği senetle araba seçeneğinden yararlanarak siz de kolayca araba sahibi olabilirsiniz.

Aracın nakit peşin satış fiyatı: 282.500 TL 

Senetle vadeli olarak satışa sunulan 2013 Opel Corsa 1.3 CDTI Essentia modeline vade seçeneklerinden yararlanarak sahip olabilirsiniz. Bu araca ister peşin, ister senetle vadeli, isterseniz de banka kredisi kullanarak kolayca sahip olabilirsiniz.

Araç 117 bin km’dedir. Hatchback 5 kapı özelliğine sahip olan bu araçta dizel bir motor bulunmaktadır. 75 beygirlik bu dizel motor seçeneğinde son derece düşük bir yakıt tüketimi bulunmaktadır. Şehir içinde 5 litre, karma olarak da 4 litrelik bir yakıt tüketimi bulunmaktadır.

Aracın ekspertiz raporu bulunmakta olup siz de istediğiniz yerde ekspertiz yaptırabilirsiniz. Araçta sağ yan ve kaput boyalıdır. Sol yan ve bagaj değişmiştir. Tramer kaydı bulunmamaktadır.

Senetle ya da banka kredisiyle vade yaparak alabileceğiniz bu araç için bütçenize göre düşük peşinat tutarlarından yararlanarak kolayca sahip olabilirsiniz. Taksitli araba satışlarından yararlanarak siz de dizel motor seçeneğine sahip 2013 model Opel Corsa aracına hemen sahip olmak için mesai saatlerinde firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.