Sıfır Peşinatla 48 Ay Vadeli 2017 Peugeot 301

Sıfır peşinatla araba almak isteyenler için peşinatsız taksitle 2. el araba satışları başladı. İkinci el araçlara uygun fiyatlara daha kolay bir şekilde taksit seçeneklerinden yararlanarak sahip olmak isteyenlere araç bedelinin tamamına taksit fırsatı sunmaktadır. 48 aya kadar banka kredisi kullanılarak isteyenlere bu araç için peşinatsız ödeme seçeneği bulunmaktadır.

ARACIN ÖZELLİKLERİ

2023 Model Peugeot 301 1.6 HDi Active

Manuel şanzımanlı dizel motorlu orijinal 330 bin km

92 beygirlik dizel motor

Araç 2 yıl taksi olarak kullanılmıştır.

15 bin TL hasar kaydı bulunmaktadır.

Muayenesi ve bakımları yeni olup dört lastik sıfır ayarındadır.

SENETLE SATIŞ YOKTUR.

SADECE BANKA KREDİSİ İLE SATIŞ YAPILMAKTADIR.

Tavan hariç komple boyalıdır.

Bu araç için 36 ya da 48 aya kadar araç bedelinin tamamına banka kredisiyle peşinatsız ödeme seçeneği bulunmaktadır. Kredi notu iyi olan müşterilere araç bedelinin tamamı için 30 dakikada kredi sonuçlandırılır.

İkinci elde garantili araçlardan birine banka kredisi kullanabilen müşterilere özel olarak araç bedelinin tamamına maksimum 48 aya kadar vade yapılmaktadır. Ödeme seçenekleri bütçenize göre ayarlayabilirsiniz. Daha düşük taksit seçenekleri için peşinat oranını artırarak da kolay bir şekilde bu araca sahip olabilirsiniz.

Taksitle peşinatsız araba sahibi olmak isteyenler için hazırlanan ikinci el araba kampanyası çerçevesinde sunulan fırsatlardan yararlanmak ve detaylı ödeme seçenekleriyle ilgili bilgi almak için mesai saatlerinde iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.