Sıfır Peşinatla Peşinatsız 2017 Peugeot 301

Araç bedelinin tamamına taksit seçeneğinden yararlanarak peşinatsız araba sahibi olmak isteyenlere özel olarak hazırlanan kredi seçenekleriyle siz de sıfır peşinatla araç sahibi olabilirsiniz.

Uygun ödeme seçenekleriyle taksitle 2.el araç satışında araç bedelinin tamamına uygun faiz oranlarıyla peşinatsız 2. el araba satışı devam etmektedir.

Peşinatsız araç satışı sadece banka kredisiyle yapılmaktadır.

Bu araç için;

Bireysel müşterilere 195.000 TL

Vergi levhalılara tamamına kredi çıkmaktadır.

Senetle 2. el araba satışlarından yararlanarak bu araca sahip olmak isteyenlere ise 166.000 TL 36 aya kadar vadeli senetle araba satışı yapılabilmektedir.

  • 2017 model Peugeot 301 1.6 HDi Active modelidir.

  • Araç dizel olup manuel viteslidir.

  • Orijinal 180.486 km’dedir.

  • Aracın bakımları yapılmıştır.

  • Araçta 5.770 TL tramer kaydı vardır.

  • Sağ ön çamurluk boyalıdır.

Peşinatsız taksitle araba almak isteyenlere özel banka kredisiyle satışlar devam etmektedir. Vergi levhası olan müşteriler bu araç için araç bedelinin tamamına banka kredisi kullanabilirler. Peşinatsız 48 ay taksitle ikinci el araç satışları sonucu 30 dakikada müşteriye iletilmektedir. Kredisi onaylananlara araç satışı aynı gün içinde yapılabilmektedir.

Siz de sıfır peşinatla araç satan galeriler içerisinde uygun ödeme seçenekleriyle taksitle peşinatsız araba sahibi olmak için mesai saatlerinde iletişime egeçebilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.