Toyota Corolla Şimdi 3 Bin İndirim ve % Sıfır Faiz Seçeneğiyle

2016 yılının ilk çeyreğinde en çok satılan araçların başında gelen 2016 model Toyota Corolla, sıfır araba kampanyası çerçevesinde sunulan fırsatlarla satış oranlarını yükseltmeye çalışıyor. Yenilikçi tasarım anlayışı ve son derece sağlam ve kaliteli malzemeleriyle yılın en çok tutulan modellerinden biri olmayı başaran 2016 model Toyota Corolla aracına sahip olmak artık daha da kolay.

Sıfır araç kampanyasıyla taksitli sıfır araba almak isteyenlere 2016 model Toyota Corolla aracı hem indirim kampanyasıyla hem de sıfır faiz seçeneğiyle satışa sunuldu.

Yeni bir 2016 model Toyota Corolla almak isteyenlere 3 Bin TL indirim sunulmakla birlikte 18 Bin TL kredi desteği için de 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz seçeneğiyle satışa sunulmaktadır.

53.900 TL başlangıç fiyatına sahip olan 2016 model Toyota Corolla aracına faiz ödemeden sahip olabilirsiniz. Faizsiz kredi desteği maksimum 18 Bin TL ile sınırlıdır.

Bu kampanya çerçevesinde sunulan kredi desteği banka kredisiyle yapılacağı için kredisi çıkmayanlar bu kampanyadan yararlanamazlar.

Aracın en üst model fiyatı ise, 96.550 TL’dir.

Birçok donanımsal özelliğe sahip olan 2016 model Toyota Corolla aracındaki güvenlik özellikleri standart olarak verilmektedir. Araçta dizel ve benzinli motor seçenekleri manuel ve otomatik vites seçenekleriyle sunulmaktadır. Son derece üst düzey teknolojiyle donatılmış olan 2016 model Toyota Corolla aracının yakıt tüketimi de gayet iyi.

Siz de sıfır araba kampanyası çerçevesinde taksitli sıfır araç satın almak istiyorsanız en yakın Toyota yetkili satış noktasına uğrayarak sıfır faizle taksitli araba kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.