Uygun Ödemelerle Kefilsiz Senetle 2006 Seat Ibiza

En uygun ödeme seçenekleriyle vadeli araba satışları devam ediyor. Vadeli 2.el araba satışlarında fırsat modellerine ister senetle isterseniz de banka kredisi veya kredi kartına 9 taksit seçeneğiyle kolayca sahip olabilirsiniz.

 

Banka kredisi kullanımının zorlaştığı bu dönemde kredi başvurusu yapılıp onaylanmayanlara senetle araba satışı yapılmaktadır. İstanbul’da senetle araba almak isteyen herkese 101 nokta ekspertiz garantili, yetkili servis bakımlı modellerden birine sahip olma fırsatı sunulmaktadır.

 

Ekspertizi yapılmamış araç satışı bulunmaktadır. Tüm araçların ekspertizleri yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır. Ayrıca pert ya da ağır hasarlı araç satışı yapılmamaktadır.

 

Araç bedelinin % 35’i peşin alınmakta olup peşinat tutarı için araç takası da yapılmaktadır. İstediğiniz modele % 35 peşinat ödeyerek kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Kefilsiz, evraksız, koşulsuz herhangi bir şeye ihtiyaç duymadan bu araca senetle vade yaparak kolayca sahip olabilirsiniz.

 

Araç 2006 model Seat Ibiza 1.2 12V Referance modelidir. Orijinal 116 bin kilometredir. Araç benzinlidir. İstediğiniz yerde ekspertiz yaptırabilirsiniz.

 

Aracın peşin fiyatı: 30.000 TL

Taksit sayısı: 36 Ay Senetle Vade

Yarısı peşin kalanına 36 aya varan vade seçenekleriyle bu araca sahip olabilirsiniz.

 

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.