Uygun Ödemelerle Peşinatsız Taksitle 2012 Fiat Albea

Peşinatsız 2.500 TL Taksitle 2012 Fiat Albea

Sıfır peşinatla ikinci el ucuz bir araç sahibi olmak isteyenlere özel olarak hazırlanan ödeme seçenekleriyle siz de ayda 2.500 TL taksit ödeyerek 2012 model bir Fiat Albea sahibi olabilirsiniz.

48 aya kadar taksit seçenekleriyle kullanabileceğiniz banka kredisi ile siz de bu araca hiç peşinat ödemeden kolayca sahip olun. İşte, detaylar…

ARAÇ TAKSİ ÇIKMASIDIR.

KOMPLE BOYALIDIR.

3600 TL TRAMER KAYDI VARDIR.

MOTOR YENİ YAPILMIŞTIR.

Hiç Peşinatsız Taksitle Araba Ödeme Planı

  • Aracın marka ve modeli: 2012 Fiat Albea Sole 1.3 Multijet Active Plus

  • Aracın vites-yakıtı ve km’si: Manuel-Dizel-150.000 km

  • Aracın peşin fiyatı: 75.900 TL

  • Taksit sayısı: Peşinatsız 48 ay taksitle

  • Aylık taksit tutarı: 2.550 TL

  • Faiz oranı: %1.79

  • Toplam geri ödeme: 122.775 TL

BANKA KREDİSİ kullanarak hiç peşinat ödemeden taksi çıkması bir araca düşük taksit seçenekleriyle siz de kolayca sahip olabilirsiniz. Uygun ödeme seçeneklerinden yararlanarak ikinci el bir araca vadeli araba kapsamında sahip olmak isteyenlere özel ödeme seçenekleriyle siz de bu araca sahip olabilirsiniz.

Araç taksi çıkması olmasına rağmen motoru yeni yapıldığı için son derece iyi durumdadır. Yakıt tasarrufunda son derece iyidir. Dizel bir yakıt tüketimi olduğu için 100 km’de şehir dışına çıktığınızda 4,5 litre civarında bir yakıt tüketimine sahiptir.

Siz de peşinat ödemeden ikinci el bir araç sahibi olmak isteyenlere özel olarak hazırlanan ödeme seçenekleriyle bu araca sahip olmak için mesai saatlerinde iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.