Uygun Vadeli Kefilsiz Koşulsuz 36 Ay Taksitli 2013 Opel Corsa

“Taksitli araba alınır mı?” sorusuna evet, taksitli araba almak mümkündür. Taksitli araba satın almak için birçok finansman seçeneği mevcuttur, bunlar arasında banka kredileri, senetle vade seçenekleri, kredi kartına taksit gibi seçenekler bulunmaktadır. Ancak, taksitli araba almak için belirli koşulları yerine getirmeniz gerekebilir, örneğin minimum bir gelir veya kredi skoru gibi.

Arabanın fiyatına, finansman seçeneğine ve kişinin kredi skoruna göre taksit sayısı değişebilir. Ancak genellikle araba alımı için 12 ila 48 aya kadar taksit seçeneği sunulur. Özellikle bankalar ve özel finans şirketleri, araba alımı için daha uzun vadeli taksit seçenekleri sunabilirler. Ancak, uzun vadeli taksit seçenekleri, daha yüksek faiz oranlarına sahip olabilir. Bu nedenle, taksit sayısını ve vadelerini iyi araştırmalı ve size en uygun olanı seçmelisiniz. Taksitli araba satışlarında banka kredisiyle 48 aya kadar vade sunulurken senetle ödeme seçeneklerinde ise 36 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır.

Peşinat, araba alımı için ödemeniz gereken bir parçadır ve genellikle araba fiyatının yüzde kaçına eşittir. Peşinat miktarı araba fiyatına, finansman seçeneğine ve kişinin kredi skoruna göre değişebilir. Araba alımı için ödenmesi gereken minimum peşinat miktarı yüzde 30 ile 50 arasında değişebilir. Ancak, daha yüksek bir peşinat ödemek, daha düşük taksitler ve daha düşük faiz oranları için fırsat sunabilir. Ayrıca, araba alımı için ödemek istediğiniz miktarın üzerinde bir peşinat ödemek, kredi skorunuzu iyileştirebilir. Önerim, araba alımı için peşinat miktarını ve finansman seçeneklerini iyi araştırmalısınız.

Aracın nakit satış tutarı: 272.500 TL

Peşinat tutarı: 112.250 TL

Aylık taksit ödemesi: 8.490 TL

Faiz Oranı: %3,21

Taksit sayısı: 36 Ay

Toplam Maliyet: 306.466 TL

Bu araca 112.250 TL ödeyerek kalan tutara 36 aylık vade seçeneğinde ayda 8.500 TL taksit ödeyerek bu araca sahip olabilirsiniz. 36 aylık vade seçeneğinde faiz oranı kredi notunuza göre değişiklik gösterebilir. Siz de senetle veya banka kredisiyle araba satışından yararlanmak için mesai saatlerinde iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.