Kefilsiz, Koşulsuz Senetle Vadeli 2015 Volkswagen Golf

2015 Volkswagen Golf modeli 12 aya varan senetle vade seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Ekspertiz raporu çıkarılmış ikinci el araçları 12 aya kadar senetle vade seçeneğinden yararlanarak sahip olmak isteyenlere özel olarak sunulan kampanyalar devam etmektedir. Taksit seçeneği üzerinde haciz olmayan ya da banka takibine düşmeyen müşterilerimiz için geçerli olup bu özelliği sağlayan tüm müşterilere kefilsiz koşulsuz bir şekilde senetle vade yapılabilmektedir.

12 aylık taksit seçeneğinde aracın %50’lik kısmı peşinat olarak alınmakta kalan tutar için de 12 aya kadar senetle vade seçeneği sunulmaktadır. Taksitli araç satışında kefil ya da herhangi bir koşul olmadan aynı gün içinde işlemleriniz tamamlanarak aracınız teslim edilmektedir. Vadeli otomobil almak isteyenlere özel olarak hazırlanan sıralı senetle araba satışlarından isteyen herkes yararlanabilecektir.

Bu aracın peşin satış fiyatı 553.300 TL’dir.

Bu araca 276.650 TL peşinat istenmektedir.

Kalan tutar olan 276.650 TL için de 12 aylık senet istenmektedir.

12 aylık sıralı senetle aylık ödeme tutarı 31.200 TL’dir.

Toplam geri ödemeniz ise 651.000 TL’dir.

Farklı araçlar için farklı ödeme seçenekleri sunulmaya devam edilmektedir. İkinci el otomobil satışlarından yararlanarak 12 aylık sıralı senetlerle siz de dilediğiniz araçça sahip olabilirsiniz. Araçların ekspertiz raporları bulunmakta olup siz de dilediğiniz yerde araca ekspertiz yaptırabilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.