Peşinatsız Tamamına Kredili Otomatik 2019 Volkswagen Golf

Otomatik şanzıman sistemine sahip 2019 model Volkswagen Golf aracına sahip olmak isteyenlere özel peşinatsız taksitle banka kredisi ile 36 aya varan araç satışları devam etmektedir.  Uygun ödeme seçenekleri ile ve takas desteği ile 36 ay varan kredili araç satışından yararlanarak ikinci el otomatik şanzımanlı Golf modeline sahip olmak isteyenlere özel fırsatlar devam etmektedir.

Benzinli bir motora sahip olan 2019 Volkswagen Golf modeli hem yakıt tüketimi hem de performans açısından rakiplerine nazaran daha çok tutulan modellerin başında gelmektedir.  Bu araç için sunulan peşinatsız ödeme seçeneklerinden yararlanarak kredi kullanabilen tüm müşteriler için tamamına kredili araç satışı yapılabilmektedir. Banka kredisi kullanabilecek müşterilerin kredi notunun iyi olması gerekmekte olup ayrıca üzerinde banka takibi ya da haciz işlemleri bulunmaması gerekmektedir. Krediyle ilgili bütün işlemler yetkili firma tarafından takip edilmektedir.

Peşinatsız taksitle Volkswagen Golf kampanyasından yararlanmak isteyenlerin Kredi ile ilgili tüm işlemleri firma üzerinden takip edilmekte olup kredi notunuza göre faiz oranları değişmektedir.  %1,99’dan başlayan faiz oranları ile siz de iş peşinat ödemeden tamamına kredi desteği ile 2019 Golf modeline kolayca sahip olabilirsiniz.

Tramer kaydı: Sağ ön kapı ve sağ ön çamurluk lokal boyalıdır.

Değişen bulunmamaktadır.

Tramer kaydı yoktur.

Peşin fiyat listesi: 751.900 TL 

2019 Volkswagen Golf 1.5 TSI Comfortline  

Vites: Yarı otomatik

Kilometre: 143.000 Km

Yakıt: Benzinli

Uygun ödeme seçenekleriyle peşinatsız araba sahibi olmak, kredi ile ilgili detaylı bilgi almak ve aracın özelliklerini öğrenmek için mesai saatlerinde firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum yazın...

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol.
Taksitli Araba Logo
Copyright 2024 © Taksitli Araba
Tüm hakları saklıdır.